Komunikat prasowy

Zarabiaj nawet 60% z prowizji od obrotu poleconych dzięki Programowi Partnerskiemu BitBay

BitBay przygotował dla swoich klientów coś ekstra. Niezależnie czy masz swojego bloga, kanał na youtube czy zwykły profil na facebook’u, […]

Data publikacji: 14 lutego 2020

bitbay

BitBay przygotował dla swoich klientów coś ekstra. Niezależnie czy masz swojego bloga, kanał na youtube czy zwykły profil na facebook’u, możesz zgarnąć nawet 60% z prowizji od obrotu swoich poleconych. O co dokładnie chodzi? Wyjaśniamy poniżej.

Program Partnerski BitBay

Giełda opublikowała informacje o swoim programie w mediach społecznościowych.

„Przygotowaliśmy dla Was akcję promocyjną, w której możecie zgarnąć podwyższoną do 60% prowizję z Programu Partnerskiego na cały miesiąc!

Co trzeba zrobić aby wziąć udział?

  • Zaloguj się i dołącz do Programu Partnerskiego,
  • Stwórz własny poradnik jak korzystać z giełdy BitBay lub Programu Partnerskiego,
  • Udostępnij go na swoim blogu, kanale YouTube, czy innych mediach społecznościowych,
  • Prześlij aktywny link do posta na adres: affiliate@bitbay.net,
  • Gotowe!

Przez cały marzec będziesz mógł się cieszyć wyższymi zarobkami ze swoich afiliacji!”

Jak dołączyć do programu afiliacyjnego giełdy?

Giełda opisuje w szczegółach, jak dołączyć do programu:

  1. Zaloguj się na giełdzie. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w panelu naszej giełdy. Jeśli nie masz jeszcze konta – utwórz je.
  2. Dołącz do programu. Wejdź w zakładkę „Program Partnerski”, która znajduje się w panelu giełdy po lewej stronie. Kliknij niebieski button z napisem „Dołącz do Programu Partnerskiego”. Gotowe! Możesz zacząć zarabiać.
  3. Pobierz materiały graficzne. Udostępniaj grafiki gdzie tylko chcesz lub wysyłaj link znajomym! Im więcej osób zarejestruje się z Twojego polecenia – tym większy Twój zarobek.
  4. Zarabiaj! Od teraz środki na Twoim koncie mogą się pojawiać nawet kiedy śpisz. Twoja prowizja będzie przyznawana w walucie w jakiej była wykonana transakcja.

Giełda otwarta na swoją społeczność

BitBay to przykład giełdy, która jest bardzo otwarta na głos społeczności skupionej wokół platformy. To nie pierwszy raz (i z pewnością nie ostatni!), gdy giełda słucha sugestii klientów pokazując, jak bardzo im na nich należy. Propozycja nowego Programu Partnerskiego to pomysł z natury Win-Win. Przy takim układzie każdy wygrywa.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko polecić Wam współpracę z platformą.

Jeśli jeszcze nie masz konta na BitBay’u, z tego poradnika dowiesz się jak w kilku prostych krokach możesz je utworzyć: BitBay rejestracja.

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion