3d-hubs

3D Hubs – wyszukiwarka lokalnych drukarni 3D od teraz akceptuje także płatności BTC

Biznes

 

Serwis 3D Hubs, oferujący usługi wyszukiwania lokalnych drukarni 3D we współpracy z operatorem płatności bitcoin – BitPay, udostępnia opcję płatności w BTC.

 

Jeśli posiadasz trójwymiarowy projekt, który pragniesz wydrukować, ale nie chcesz korzystać z usług większych, często bardziej kosztownych drukarni, serwis 3D Hubs powinien być miejscem właśnie dla ciebie.

 

Korzystając z serwisu, wgrywamy swój projekt w formacie .STL, a następnie odszukujemy lokalny zakład druku 3D, w którym realizujemy usługę.

 

Serwis posiada w swojej bazie już około 13 000 punktów oferujących tego typu usługi, z czego pokaźna część dostępna jest także w naszym kraju.

 

Bram de Zwart, współzałożyciel 3D Hubs:

 

Wraz z uruchomieniem tej funkcjonalności dajemy każdemu możliwość wytwarzania i nabywania produktów bez pośredników w postaci tradycyjnych, scentralizowanych instytucji.

 

Jak dodaje, możliwość dokonywania tego rodzaju płatności była już od dłuższego czasu wyczekiwana przez społeczność 3D Hubs.

 

Jak mówi zaś, Wouter Vonk, dyrektor ds. marketingu firmy BitPay, misja 3D Hubs stanowi swego rodzaju analogię do tego co BitPay dokonuje w swerze transferów pieniężnych:

 

Podczas gdy my zamieniamy fizyczny koncept pieniądza, w jego cyfrową wersję, 3D Hubs przemienia cyfrowe koncepcje w ich fizyczne odpowiedniki.”

 

 

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości ze stron bitcoin.pl wymaga uprzedniej zgody portalu.

 

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
3D 3D Hubs akceptacja bitcoin druk drukarka drukarnia kryptowaluty płatności

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.