Bitcoin

2BTC – Stacjonarne kantory kryptowalut stawiające na komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność klientów.

Wielu użytkowników kryptowalut ceni sobie możliwość bezpośredniej, fizycznej wymiany swoich cyfrowych aktywów. Z myślą o nich powstała sieć kantorów stacjonarnych […]

Data publikacji: 17 lutego 2020

bitbay

Wielu użytkowników kryptowalut ceni sobie możliwość bezpośredniej, fizycznej wymiany swoich cyfrowych aktywów. Z myślą o nich powstała sieć kantorów stacjonarnych 2BTC, stawiająca przede wszystkim na komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność klientów.

Kantory stacjonarne 2BTC oferują bezpośrednią możliwość nabycia lub sprzedaży kryptowalut. Każdy klient jest obsługiwany indywidualnie w danym czasie przez doświadczonego doradcę, dzięki czemu wszystkie operacje przebiegają prosto i bezpiecznie.

Biura kantorów znajdują się w Warszawie przy ul. Miłej 2 (budynek kancelarii KG Legal Kijewski Graś) oraz Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 13 (budynek Altus na parterze przy kantorze walutowym Strefa). W najbliższym czasie powstaną punkty w kolejnych miastach.

Kantory są otwarte w godzinach od 10.00 do 18.00 w dni powszechne oraz w weekendy po wcześniejszym umówieniu spotkania przez telefon. Numery do obydwu punktów są widoczne w prawym górnym rogu strony www.2btc.pl.

Co wyróżnia 2BTC?

Dzięki naszym kantorom stacjonarnym, obecnie każdy może nabyć oraz sprzedać kryptowaluty odwiedzając nas bezpośrednio – niezależnie czy przychodzi pierwszy raz „prosto z ulicy”, czy kontaktował się już z nami wcześniej. Nie wymagana jest przy tym żadna rejestracja, a operacje są przeprowadzane szybko i profesjonalnie. Kursy sprzedaży oraz zakupu są widoczne na naszej stronie www.2btc.pl. Ustalony kurs z klientem jest zatrzymywany i w tej cenie przeprowadzona jest transakcja. Do realizacji transakcji wymagamy od klienta posiadania wirtualnego portfela do cyfrowych aktywów.

Jesteśmy również otwarci na osoby które dopiero zaczynają swoją drogę z kryptowalutami i chcieliby dokonać pierwszej transakcji. Często założenie konta na giełdzie jest dla nich zbyt skomplikowane. Wynika to najczęściej z braku wiedzy czy trudnych przepisów samej giełdy podczas rejestracji. Takie osoby otrzymują od nas pełne wsparcie. Mogą założyć swój pierwszy portfel kryptowalut i od razu dokonać transakcji lub skorzystać z dostępnej na miejscu pomocy prawnej czy biura rachunkowego.

Obsługiwane waluty FIAT przy wymianie kryptowaluty PLN
Minimalna kwota transakcji po cenie ze strony www.2btc.pl 5000 PLN
Opłata dodatkowa do transakcji poniżej 5000 PLN 150 PLN

Dla okazjonalnych transakcji do 15 000 EURO nie wymagane jest podawanie danych osobowych. Powyżej tej kwoty 2BTC korzysta z wdrożonych procedur AML.

Profesjonalne zaplecze 2BTC

Kantor 2BTC tworzą osoby związane z branżą kryptowalut od wielu lat (niektórzy od początków jej rozwoju w Polsce), posiadający doświadczenie w efektywnym prowadzeniu dużych projektów i przedsięwzięć oraz wiedzę z obszaru bezpieczeństwa IT.

2BTC oferuje nie tylko wymianę kryptowalut, ale również świadczy usługi w zakresie księgowości oraz obsługi prawnej poprzez powiązanie osobowe z kancelarią Kijewski Graś, znaną w Polsce i na Świecie z dużego zaangażowania w rozwój technologii blockchain oraz walut cyfrowych. Dla przypomnienia, to właśnie kancelaria Kijewski Graś jako jedyna wydała opinię prawną dla Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin, po której została zmieniona decyzja Ministerstwa Finansów w sprawie pobierania PCC od każdej transakcji kryptowalut w Polsce. Jest współzałożycielem i stale wspiera Izbę Gospodarczą Blockchain i Nowych Technologii oraz reprezentuje poszkodowanych przez upadłą giełdę Bitmarket.

Kantor 2BTC jest również członkiem Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion