za
10 lat bitcoina

Świętujemy 10 urodziny Bitcoina. Już 26 stycznia w Warszawie.

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Już w najbliższą sobotę (26.01.2019) odbędzie się w Warszawie całodzienne wydarzenie pod hasłem “10 lat Bitcoina”. Organizowany przez portal Bithub.pl oraz kantor kryptowalut FlyingAtom event, to całodzienna konferencja, połączona z galą rozdania nagród branżowych oraz after party. Cześć konferencyjną oraz galę rozdania Nexusów przedzieli występ satyryczny Marcina Dańca.

Konferencja 10 lat Bitcoina odbędzie się w warszawskim teatrze Palladium, natomiast na after party pod hasłem „To The Moon” uczestnicy przeniosą się do klubu Hybrydy. Wśród prelegentów znajdują się liderzy polskiej branży oraz zaproszeni zagraniczni goście. Podczas konferencji 26 stycznia wystąpią: Mariusz Sperczyński (Bit Securities), Robert Wiecko (Dash Core Group Inc), Jacek Czarnecki (MakerDAO), Grant Blaisdell (Coinfirm), Holder Klein (Decred), Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio (Flyingatom.io), Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kirejczyk (UniversalLoginSDK) czy Rafał Zaorski (TJS). Sylwetki prelegentów oraz tematy ich wystąpień znajdują się na stronie konferencji.

Panele dyskusyjne na wydarzeniu “10 lat Bitcoina”

Podczas konferencji odbędą się też dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich będzie dotyczył tematu skalowalności Blockchaina. Paneliści podyskutują na temat faktów i mitów związanych z tym zagadnieniem. Drugi temat odnosi się do tematu przewodniego konferencji, a więc Bitcoina. Na tym panelu poruszane zagadnienie będzie dotyczyć adopcji Bitcoina i tego jak postrzega go społeczeństwo w tym KNF oraz hakerzy.

Bilety na konferencje są cały czas w sprzedaży. Można je nabyć na stronie wydarzenia: https://10latbitcoina.com.pl/. Bilety dostępne są w dwóch wersjach, standardowej oraz VIP. W skład normalnego biletu wchodzi udział w konferencji, udział w gali rozdania nagród, udział w after party oraz obiad podczas przerwy obiadowej. Decydując się na zakup biletu VIP,  otrzymujemy wszystko to, co zawiera podstawowy bilet oraz: Miejsce w strefie VIP znajdującej się na Sali teatru, Open Bar z whiskey oraz catering z „Pora na Pola” podczas trwania konferencji oraz open bar na after party.

Jednym z kluczowych elementów zwiększania adopcji Bitcoina jest przyjmowanie płatności w kryptowalutach. Organizatorzy wydarzenia celebrującego BTC w pełni zdają sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie osoby pragnące uczestniczyć w konferencji “10 lat Bitcoina” mogą dokonać zakupu biletów poprzez oficjalną stronę https://10latbitcoina.com.pl/ oraz bezpośrednio w sklepie www.FlyingAtom.shop z możliwością dokonania płatności w Bitcoinie!

Pula biletów w tej formie zakupu jest ograniczona, dlatego zachęcamy wszystkich “krypto-ewangelistów” do wsparcia rynku właśnie w tej formie. Zachęcamy również do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów dostępnych w sklepie: monety, koszulki, kubki, smycze, portfele i wiele innych.

Organizacja konferencji jest możliwa dzięki wsparciu sponsorów. Główny ciężar finansowy wziął na siebie kantor kryptowalut FlyingAtom wraz ze sponsorem wspierającym, czyli firmą Devchain. Devchain jest Polską firmą programistyczną specjalizującą się w projektowaniu aplikacji internetowych opartych o sieć Blockchain.

Najbliższa taka okazja na świętowanie dopiero za 10 lat, więc nie warto przegapić swojej szansy. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
65 171,31 USD-0,34%
Ethereum logo
EthereumETH
3556,86 USD0,38%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,05%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
599,01 USD0,45%
Solana logo
SolanaSOL
135,25 USD-2,91%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3556,38 USD0,37%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD-0,08%
XRP logo
XRPXRP
0,49 USD-0,26%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,12 USD-2,18%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,99 USD-2,66%