za
zoop

Twórca OnlyFans startuje z nowym projektem, który będzie oparty na blockchainie

2022-05-29
BlockchainWeb3
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Założyciel firmy OnlyFans pracuje teraz nad nowym projektem: platformą NFT o nazwie „Zoop”, której motywem przewodnim będą celebryci.

Onlyfans, NFT i celebryci

Kiedy RJ Phillips uruchomił OnlyFans, zapoczątkował zupełnie nowy trend w branży dla dorosłych. Teraz chce podbić Web3 nowym projektem NFT. Ogłosił uruchomienie platformy o nazwie „Zoop”. Zdecentralizowana platforma handlowa NFT będzie dostępna dla wszystkich odbiorców i będzie działać w oparciu o sieć Polygon.

Według komunikatu prasowego nowy ekosystem będzie zawierał “oficjalnie licencjonowane karty cyfrowe celebrytów i wpływowych osób”. Wszystko dzięki partnerstwu Zoop z różnymi przedsiębiorstwami medialnymi.

Warto dodać, że Zoop to nie tylko projekt RJ Phillipsa. Platforma będzie wspierana przez zespół programistów z udokumentowanym doświadczeniem dot. branży Web3.

RJ Phillips, założyciel i współdyrektor generalny Zoop, powiedział, że jego nowa platforma pomoże użytkownikom w procesie kupowania i licytacji wspomnianych e-kart. Wskazał również, że Zoop będzie “gratką dla celebrytów” i marek, ponieważ da im nowe sposoby interakcji z ich fanami i klientami.

– Zoop jest zaufanym miejscem, w którym można zdobyć autentyczne karty celebrytów, umożliwiając wszystkim fanom, niezależnie od ich wiedzy technicznej, uczestnictwo w przestrzeni Web3.0 – powiedział RJ Phillips.

Dodał, że siłą napędową Zoop mają być wspomniani fani, którzy “konkurują [ze sobą] w zdobywaniu cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich w procesie aukcyjnym, pokazują swoje zbiory znajomym i łączą się z ulubionymi celebrytami dnia dzisiejszego i jutrzejszego”.

Kolejną innowacją oferowaną przez Zoop jest to, że użytkownicy będą mogli zdobywać nagrody w zamian za swoją aktywność. Obecnie nie wiadomo jednak jakie.

Zoop

Polygon i Zoop przyspieszają ekspansję Web3

Michael Blank, COO Polygon Studios, powiedział, że on i jego współpracownicy są „zachwyceni” pracą z zespołem Zoop, ponieważ projekt jest zgodny z celami i misją Polygon – zwiększeniem wykorzystania Web3.

Cieszymy się, że możemy współpracować z zespołem Zoop przy tworzeniu platformy na Polygon. Zoop wpisuje się w naszą misję udostępnienia technologii Web3 znacznie szerszej grupie demograficznej, a umożliwienie fanom łączenia się z ulubionymi celebrytami za pośrednictwem Polygon to kolejny krok w tym kierunku – tłumaczył.

W tej chwili nie jest znana konkretna data premiery projektu. Jednak każdy, kto chce wziąć udział w programie pilotażowym, może zarejestrować się i ubiegać o przepustki Priority. Pierwsza partia tych przepustek jest już dostępna na stronie mint.zoopcards.com.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności