za

Zbieramy bitcoiny na drużynę hokejową

Binance Launchpool

Opolski klub hokejowy Orlik Opole ma w tym roku szansę zagrać w najwyższej klasie rozrywkowej w Polsce – Ekstraklasie. Żeby jednak drużyna miała w ogóle szanse na start potrzebuje około 1,5 mln złotych budżetu. Część budżetu wyłoży miasto, ale drużyna musi uzbierać 20.000 złotych na samą możliwość zgłoszenia jej do Ekstraklasy.

Od niedawna na stronie Polak Potrafi (http://polakpotrafi.pl/projekt/orlik-opole) trwa zbiórka na ten cel, a od dzisiaj można również wysyłać Bitcoiny!

Naszym celem jest uzbieranie co najmniej jednego Bitcoina i promocja cyfrowej waluty. Jeśli osiągniemy cel, społeczność Bitcoin mogłaby zostać partnerem drużyny, co wiąże się z obecnością logo Bitcoin na stronie klubowej, oraz banerów na lodowisku. Moglibyśmy także przygotować ulotki promujące Bitcoin.

Gdyby uzbierana suma była odpowiednio wysoka, moglibyśmy również zamieścić logo Bitcoin na bandzie. Warto dodać, że mecze w Ekstraklasie są transmitowane przez TVP Sport, a oglądalność przewyższa 20.000. Bitcoiny można wysyłać na adres:

1orLiKhjSbfoViyh1RRonpAzHGFnSLUbS

A tutaj (https://blockchain.info/address/1orLiKhjSbfoViyh1RRonpAzHGFnSLUbS) można sprawdzić ile udało się uzbierać.
Opolska kadra składa się z około 25 zawodników, a największym sukcesem drużyny było zdobycie piątego miejsca w kraju w sezonie 2004/2005. Od 2007 roku Orlik Opole gra w I lidze, ale może się to zmienić, ponieważ w bieżącym roku otrzymali oni zaproszenie do gry w elitarnej Polskiej Hokej Lidze. Opolskich hokeistów trenuje polski olimpijczyk z Calgary Pan Jacek Szopiński.
W minionym sezonie drużyna dała o sobie znać, kiedy to w półfinale play-off o awans do PHL pokonali faworyzowaną Nestę Toruń, z kolei w wielkim finale – po pięciomeczowej rywalizacji – przegrali z głównym faworytem Naprzodem Janów 2:3. PZHL mimo tej przegranej postanowił zaprosić zespół do występów w elicie.

Partnerami akcji są: Bitcoinet.pl, Bitcoin.pl, Infocoin.pl, CryptoCoinsNews.com, Coinnews.pl, Kryptomaniak.pl, Satoshi.pl, Bitkoinmama.com

Banery do umieszczenia na stronie: <iframe src=”http://bitcoinet.pl/h/index.html” width=”700″ height=”401″ frameborder=”0″></iframe>

Aktualności: http://polakpotrafi.pl/projekt/orlik-opole/aktualnosci

 

hokejbig

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności