Za nocleg na MŚ 2018 w Rosji zapłacisz bitcoinami

Akceptacje chiliz

Kibice wybierający się na tegoroczny mundial do Kaliningradu, jednego z miast gospodarzy mistrzostw, dostaną możliwość opłacenia swojego zakwaterowania również za […]

bitbay zonda

Kibice wybierający się na tegoroczny mundial do Kaliningradu, jednego z miast gospodarzy mistrzostw, dostaną możliwość opłacenia swojego zakwaterowania również za pomocą bitcoinów.

 

 

Kibice wybierający się na tegoroczny mundial do Kaliningradu, jednego z miast gospodarzy mistrzostw, dostaną możliwość opłacenia swojego zakwaterowania również za pomocą bitcoinów.

 

Sieć wynajmu apartamentów, Apartments Malina, operująca w Kaliningradzie, zdecydowała się na akceptację płatności bitcoinowych za swoje usługi, podejmując w tym zakresie współpracę z  jednym z rosyjskich dostawców usług płatności elektronicznych, firmą Free-Kassa.

 

„Dostrzegamy rosnące zainteresowanie kryptowalutami. Stopniowo wejdą one do użytku jako środki płatnicze. Zdecydowaliśmy, że fani powinni mieć możliwość zapłaty za nasze usługi za pomocą tej innowacyjnej technologii” – mówi Anna Subbotina, menedżer Apartments Malina w wywiadzie dla serwisu Buying Business Travel Russia, dodając iż spodziewa się, że za ich przykładem podążą również inne lokalne hotele.

 

„To dla nas interesujące doświadczenie – nie pracowaliśmy jak dotąd z hotelami. Branża turystyczno-hotelarska jest bardzo uwrażliwiona na nowe trendy” – komentuje z kolei Witalij Ławrow, dyrektor rozwoju w firmie Free-Kassa.

 

Kaliningrad to oczywiście najbliższa z perspektywy polskiego kibica lokalizacja tegorocznych mistrzostw. Tamtejszy stadion (zwany również Arena Baltika) położony jest zaledwie 45 kilometrów od naszej granicy. W fazie grupowej swoje mecze rozegrają tam: Chorwacja, Nigeria, Serbia, Szwajcaria, Hiszpania, Maroko, Anglia oraz Belgia.

 

 

Tagi
akceptacja bitcoiny btc Mistrzostwa Świata Piłka Nożna Rosja

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.