Z portfelem Uphold zapłacisz kryptowalutami u 250 tys. sprzedawców

Wiadomości

Firma TAP Network weszła w partnerstwo z portfelem kryptowalutowym Uphold. Dzięki tej współpracy, użytkownicy portfela mogą teraz zapłacić kryptowalutami, złotem […]

bitbay zonda

Firma TAP Network weszła w partnerstwo z portfelem kryptowalutowym Uphold. Dzięki tej współpracy, użytkownicy portfela mogą teraz zapłacić kryptowalutami, złotem oraz walutami fiat u ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie.

Użytkownicy Uphold zapłacą w krypto u 250 tysięcy sprzedawców

Partnerstwo pomiędzy TAP Network i portfelem Uphold pozwoli użytkownikom wydawać bitcoiny, złoto lub waluty fiat u ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie.

Wielowalutowa możliwość dokonywania płatności jest od dawna częścią oferty Uphold. Użytkownicy portfela mogą w tym celu używać 27 walut krajowych, 30 kryptowalut, 6 stablecoinów i 4 metali szlachetnych.

Dzięki współpracy, wszystkie posiadane aktywa mogą być teraz zamienione na nagrody za pośrednictwem sieci TAP Network. Użytkownik może kupić np. kartę upominkową Nike, środki do wydania w sklepie Amazon lub konto premium Spotify. Nagrody mogą być przechowywane w formie cyfrowej lub wykorzystywane w odpowiednich punktach sprzedaży.

„W Uphold pracujemy nad połączeniem starych i nowych systemów pieniężnych, aby umożliwić powszechną dostępność i codzienne korzystanie z zasobów cyfrowych. Partnerstwo z TAP Network rozszerzy naszą działalność i zapewni klientom dostęp do najlepszych marek i sprzedawców detalicznych. Pozwoli również na większą elastyczność w dokonywaniu transakcji w dowolnej walucie, która znajduje się na ich koncie”.

– powiedział CRO firmy Uphold, Robin O’Connell.

Współpraca daje również możliwość przekazywania darowizn na rzecz partnerskich organizacji charytatywnych TAP Network. Wśród nich jest między innymi Czerwony Krzyż, Amerykańskie Stowarzyszenie Walki z Rakiem oraz pracownicy służby zdrowia zajmujący się COVID-19. Dzięki Uphold, użytkownicy mogą dokonać darowizny zarówno w złocie, bitcoinie jak i walutach fiducjarnych.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Uphold i połączyć miliony użytkowników na całym świecie z rynkiem marek i sprzedawców TAP Network . Marzenie o tym, by używać dowolnej waluty cyfrowej płacąc sprzedawcom online oraz offline jest o krok bliżej spełnienia”.

– powiedział dyrektor generalny i współzałożyciel TAP Network, Lin Dai.

Obydwie firmy współpracują z Brave

Obydwie firmy współpracują ze sobą także w ramach partnerstwa z firmą Brave. Brave to przeglądarka internetowa skoncentrowana na zapewnieniu ochrony prywatności, która pozwala zarabiać tokeny BAT poprzez przeglądanie internetu. Użytkownicy aby odebrać zarobione tokeny, muszą najpierw założyć portfel Uphold. Partnerstwo z TAP Network natomiast, pozwala amerykańskim użytkownikom wymienić tokeny BAT na karty podarunkowe sprzedawców, takich jak Starbucks czy American Airlines.

Tagi
adopcja bitcoina Brave tap network uphold

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.