Z portfelem Uphold zapłacisz kryptowalutami u 250 tys. sprzedawców

Wiadomości
bitbay zonda

Firma TAP Network weszła w partnerstwo z portfelem kryptowalutowym Uphold. Dzięki tej współpracy, użytkownicy portfela mogą teraz zapłacić kryptowalutami, złotem oraz walutami fiat u ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie.

Użytkownicy Uphold zapłacą w krypto u 250 tysięcy sprzedawców

Partnerstwo pomiędzy TAP Network i portfelem Uphold pozwoli użytkownikom wydawać bitcoiny, złoto lub waluty fiat u ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie.

Wielowalutowa możliwość dokonywania płatności jest od dawna częścią oferty Uphold. Użytkownicy portfela mogą w tym celu używać 27 walut krajowych, 30 kryptowalut, 6 stablecoinów i 4 metali szlachetnych.

Dzięki współpracy, wszystkie posiadane aktywa mogą być teraz zamienione na nagrody za pośrednictwem sieci TAP Network. Użytkownik może kupić np. kartę upominkową Nike, środki do wydania w sklepie Amazon lub konto premium Spotify. Nagrody mogą być przechowywane w formie cyfrowej lub wykorzystywane w odpowiednich punktach sprzedaży.

“W Uphold pracujemy nad połączeniem starych i nowych systemów pieniężnych, aby umożliwić powszechną dostępność i codzienne korzystanie z zasobów cyfrowych. Partnerstwo z TAP Network rozszerzy naszą działalność i zapewni klientom dostęp do najlepszych marek i sprzedawców detalicznych. Pozwoli również na większą elastyczność w dokonywaniu transakcji w dowolnej walucie, która znajduje się na ich koncie”.

– powiedział CRO firmy Uphold, Robin O’Connell.

Współpraca daje również możliwość przekazywania darowizn na rzecz partnerskich organizacji charytatywnych TAP Network. Wśród nich jest między innymi Czerwony Krzyż, Amerykańskie Stowarzyszenie Walki z Rakiem oraz pracownicy służby zdrowia zajmujący się COVID-19. Dzięki Uphold, użytkownicy mogą dokonać darowizny zarówno w złocie, bitcoinie jak i walutach fiducjarnych.

“Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Uphold i połączyć miliony użytkowników na całym świecie z rynkiem marek i sprzedawców TAP Network . Marzenie o tym, by używać dowolnej waluty cyfrowej płacąc sprzedawcom online oraz offline jest o krok bliżej spełnienia”.

– powiedział dyrektor generalny i współzałożyciel TAP Network, Lin Dai.

Obydwie firmy współpracują z Brave

Obydwie firmy współpracują ze sobą także w ramach partnerstwa z firmą Brave. Brave to przeglądarka internetowa skoncentrowana na zapewnieniu ochrony prywatności, która pozwala zarabiać tokeny BAT poprzez przeglądanie internetu. Użytkownicy aby odebrać zarobione tokeny, muszą najpierw założyć portfel Uphold. Partnerstwo z TAP Network natomiast, pozwala amerykańskim użytkownikom wymienić tokeny BAT na karty podarunkowe sprzedawców, takich jak Starbucks czy American Airlines.

Tagi
adopcja bitcoina Brave tap network uphold

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.