za
changetip-fejs

Wyślij napiwek swoim znajomym na Facebooku za pomocą ChangeTip

2015-01-19
Ciekawostki

 

Serwis ChangeTip oferujący możliwość wynagradzania wybranych internetowych treści za pomocą napiwków w bitcoinach, poszerzył właśnie listę obsługiwanych przez siebie platform o najpopularniejszy obecnie serwis społecznościowy – Facebook, dając nam aktualnie możliwość wysyłania napiwków do osób z listy znajomych.

 

Facebook to dziewiąta już platforma społecznoścowa na której za pomocą usługi ChangeTip możemy rozdawać napiwki. Oprócz popularnego „fejsa”, bitcoinami możemy nagradzać również na: Twitterze, Githubie, GooglePlus, Reddicie, YouTube, Slack, StockTwits i Tumblr.

 

Zespół stojący za serwisem ChangeTip podkreśla jednak, iż integracja z Facebookiem to bardzo istotny krok naprzód. Za pośrednictwem największej obecnie sieci społecznościowej, wywodząca się z San Francisco firma ma nadzieję przyciągnąć znacznie szerszą grupę użytkowników także do samego bitcoina.

 

Dan Held, nowy wice prezes ds. produktowych ChangeTip:

 

Wraz z ponad miliardem użytkowników, udostępnienie tej możliwości na Facebooku otwiera jedyną w swoim rodzaju możliwość, aby dostarczyć bitcoinowi nowych odbiorców.

 

Wysyłanie napiwków za pomocą ChangeTip jest naprawdę proste. Sprawdźmy jak będzie wyglądać to obecnie w przypadku Facebooka.

 

Udajemy się na stronę: ChangeTip.com

 

changetip-1

 

Klikamy START NOW.

 

changetip-2

 

Wybieramy platformę, którą chcemy zintegrować (w tym przypadku Facebook) i logujemy się za pomocą loginu i hasła z jakich korzystamy na Facebooku.

 

changetip-4b

 

Teraz, chcąc wysłać napiwek znajomemu korzystamy z opcji Facebook na głównym panelu ChangeTip.

 

W polu Send to wpisujemy do kogo wysyłamy napiwek, zaś w polu Amount określamy jego wartość

 

Przycisk Add Money posłuży nam do doładowania konta, z którego wysyłać będziemy napiwki.

 

changetip-5

 

W module Add Money pod przyciskiem WALLET będzie znajdować się adres bitcoin na który wysyłamy bitcoiny, które zasilą nasze konto w ChangeTip.

 

 

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości ze stron bitcoin.pl wymaga uprzedniej zgody portalu.

 

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 432,38 USD2,67%
Ethereum logo
EthereumETH
3144,27 USD2,26%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,02%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
578,84 USD0,66%
Solana logo
SolanaSOL
181,43 USD7,14%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD-0,07%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3144,51 USD2,30%
XRP logo
XRPXRP
0,52 USD2,46%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,54 USD1,70%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,15 USD2,22%