Bitcoin Radio Podcast

Wszyscy oszuści powinni zostać złapani – Bitcoin Radio #8

O jakich oszustwach porozmawiamy? Oszuści uwielbiają żerować latem. Przede wszystkim w nadmorskich kurortach w Polsce. Mowa oczywiście o podróbkach sprzedawanych […]

Data publikacji: 24 sierpnia 2020

bitbay

Open in Spotify

O jakich oszustwach porozmawiamy?


Oszuści uwielbiają żerować latem. Przede wszystkim w nadmorskich kurortach w Polsce. Mowa oczywiście o podróbkach sprzedawanych na letnich jarmarkach, które zalewają też najróżniejsze rynki świata. Sprzedawane perfumy, ubrania i zabawki z logo znanych marek to prawdziwa plaga. Jak się okazuje, blockchain ma na takie wyzwania rozwiązanie. Wystarczy montowanie specjalnych czipów! Ale czy na pewno?

Pamiętacie Wilka z Wallstreet? Jordan Belfort, który stał się sławny dzięki hollywoodzkiej produkcji wraca na języki. Tym razem będzie uczył inwestowania. Zapowiada się to niezwykle ciekawie, ponieważ wychodzi na to że osoby, które zapiszą się na takie szkolenia, będą uczyć się inwestowania de facto od oszusta. Zapowiada się to ciekawie – pytanie czy Belfort będzie chciał faktycznie odkupić swoje finansowe przewinienia?

Temat oszustw kryptowalutowych w Polsce nie osiąga tak niesamowitych rozmiarów jak w Chinach, ale i tak mamy swoje za uszami. Polskie Stowarzyszenie Bitcoin ostrzega przed nowymi formami wyłudzeń opartych o powoływanie się na zyski z bitcoina. Oszuści potrafią dzwonić do swoich ofiar i obiecywać im spore zyski z rejestracji na platformie kryptowalutowej, a następnie proszą o udostępnienie haseł bankowych. 

Oczywiście tematy oszustw to nie wszystko. W dzisiejszym odcinku pojawią się również inne tematy poświęcone aktualnym wydarzeniom w świecie walut cyfrowych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Poza tym dużo o rynkach!


Bitcoin Radio, to także znacznie więcej fascynujących tematów z rynku kryptowalut. Przyjdrzymy się także kursom najpopularniejszych kryptowalut i zastanowimy się, dokąd tak naprawdę to wszystko teraz zmierza. Może okaże się, że bitcoin znowu wejdzie w czas stagnacji? A może to tylko drzemka przed kolejnym dzikim wyskokiem ceny?

Aby dowiedzieć się więcej, słuchaj najnowszego epizodu Bitcoin Radio!

 

 

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.