fbpx

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Telegramie

Bitcoin Radio Podcast

Wielki upadek Bitcoina już za kilka lat – Bitcoin Radio #10

Reading Time: < 1 minute Niebezpieczne zmiany Upadek bitcoina jest możliwy jeśli ten nie osiągnie za kilka lat pół miliona dolarów wartości. Taką opinię przedstawił jeden z analityków Bloomberga. W […]

Reading Time: < 1 minute

Open in Spotify

Niebezpieczne zmiany

Upadek bitcoina jest możliwy jeśli ten nie osiągnie za kilka lat pół miliona dolarów wartości. Taką opinię przedstawił jeden z analityków Bloomberga. W ciągu swojego życia najpopularniejszej kryptowalucie śmierć wróżono już wiele razy, jednak rzadko kiedy ktoś stawia jej tak skrajne ultimatum. Porozmawiamy o tym, co stoi za kulisami tego działania.

Ostatnie kilka tygodni na rynku kryptowalut to wielkie debaty na temat DeFi. To właśnie tego typu projektom zawdzięczamy spore wzrosty wartości na Ethereum i reszcie rynku. W ciągu ostatnich siedmiu dni spotkał nas jednak minikrach, spowodowany udpływem środków z projektów DeFi. wartość zamrożonych kryptowalut w tych kontraktach spadła o 22%. Taki wzrost podaży musiał przyczynić się do spadku wartości na rynku.

Tymczasem na drugim planie dochodzi do dość głośnej wymiany, która przemknęła bez większego echa. Tether właśnie wskoczył na podium rankingu kapitalizacji kryptowalut Coinmarketcap. Jest to o tyle ciekawe, że kapitalizacja najpopularniejszego Stablecoina urosła ostatnio o niespełna 50%. Czy to oznacza, że upadek bitcoina nastąpi poprzez chęć zysku  nadmuchanie bańki… prywatnego, zdecentralizowanego dolara?

Jubileusz 10 odcinka!

To oraz znacznie więcej tematów ze świata kryptowalut jużdziś w najnowszm odcinku Bitcoin Radio. Pamiętajcie, żeby podzielić się z nami swoimi opiniami i słuchać nas w najlepsze w każdy poniedziałek!

 

Newsletter

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą politykę prywatności.