PierwszyM

 

Branża kryptowalutowa przeżywa rozkwit i rozwija się prężnie. Wśród wielu starupów na tym rynku, nie brakuje również polskich zdobywających popularność na świecie.

 

Mimo że założona przez dwóch wrocławian - Adama Bicza i Kajetana Maćkowiaka - spółka Verified Solutions rozpoczęła swoją działalność zaledwie 3 miesiące temu, już teraz może pochwalić się pierwszym znaczącym sukcesem na swoim koncie - zaledwie miesiąc po rozpoczęciu działalności firma osiągnęła obrót wynoszący ponad milion złotych.

 

Pomysł na Verified Solutions był prosty. Postanowiliśmy połączyć z Kajetanem siły i stworzyć jedną z pierwszych w Polsce spółek zajmujących się właśnie kryptowalutami. Wykorzystaliśmy w tym celu moje programistyczne wykształcenie i jego biznesowe doświadczenie - wyjaśnia Bicz. 

 

Zatrudniliśmy w tym celu pierwszych programistów, testerów oraz project managerów. Z czasem zaczęliśmy powiększać nasz zespół także o dział marketingowy. Administracyjna reszta była na naszej głowie - śmieje się Maćkowiak.

 

W ten sposób powstało software studio, zajmujące się szeroko pojętymi technologiami blockchain. Jednym z ich produktów jest strona BuyCoinNow.com umożliwiająca zakup Bitcoinów za pomocą kart kredytowych i przelewów, oraz BitcoinAPI.co -  własny system płatnościowy.

 

Jak wyjaśniają założyciele firmy, rosnący kurs Bitcoina napędzają koniunkturę i zainteresowanie wokół firmy.

 

Mamy klientów ze wszystkich części świata - nawet tak egzotycznych, jak Honduras czy Korea Południowa. Cieszymy się, widząc już teraz, że nasz pomysł “chwycił” i sprawdził się nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

 

Wrocławianie są już również w trakcie tworzenia portfela kryptowalutowego a także portalu informacyjnego, zajmującego się tematyką bitcoinową.

 

Dlaczego akurat kryptowaluty? Cóż, od dawna byliśmy zafascynowani potencjałem, jaki niosą za sobą. Przez długi czas interesowaliśmy się nimi jako prywatni inwestorzy. Pewnego dnia postanowiliśmy zaryzykować i zająć się tym “na poważnie”, zakładając własny biznes. Mamy nadzieję,  że to dopiero początek - przekonuje Bicz.

 

 

Maćkowiak1  Kajetan Maćkowiak i Adam Bicz   Bicz

 

Założyciele i fundatorzy MFIT-group, której częścią jest Verified Solutions. Specjalizujący się w usługach IT i kryptowalutach. Wrocławianie. Doświadczeni i zakochani w nowych technologiach przedsiębiorcy. Prywatnie - zgrani przyjaciele.

 

Informacja prasowa

Autor: Aleksandra Borodziuk

 

Jeśli chcesz przedstawić czytelnikom (bezpłatnie) swój startup pisz na portal(a)bitcoin.pl.