bitcoinet

 

Czasopismo internetowe bitcoinet.pl zaprezentowało pierwszy odcinek programu Bitcoin i Blockchain. Od teraz serwis planuje publikować nowe materiały w każdy czwartek w samo południe. W przyszłym tygodniu start będzie miała nowa seria związana z  prawem. Autorzy programu zapowiedzieli także kolejne wywiady z ludźmi z branży oraz testy ciekawych rozwiązań i konkursy z nagrodami.

Redaktorzy serwisu poinformowali, że są otwarci na wszelkie sugestie i współpracę — zależy nam, żeby społeczność współtworzyła z nami programy, tak aby były one coraz bardziej atrakcyjne pod względem wizualnym i merytorycznym — napisał Daniel Haczyk — mamy także w planach tworzenie filmów instruktażowych, dla osób, które jeszcze nie miały styczności z nową technologią.

 

Bitcoinet zaprasza do współpracy firmy, które działają w branży blockchain i kryptowalut - czekamy na informacje o nowych ciekawych projektach i produktach, zamierzamy wspierać rozwój branży w naszym kraju - przeczytamy w serwisie.

 

W pierwszym odcinku animowany prezenter opowiedział o planach IBM odnośnie do rozprzestrzenienia internetu przedmiotów, podsumował wydarzenia związane z włamaniem na giełdę Bitfinex, oraz opowiedział o sytuacji z DAO i forkiem Ethereum. Nie zabrakło także informacji o zastosowaniach technologii łańcucha bloków.