BitBay WOSP 2017mini

 

15 stycznia będzie miał miejsce 25 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Tym razem celem jest pediatria i opieka seniorów.

 

15 stycznia będzie miał miejsce 25 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Tym razem celem jest pediatria i opieka nad seniorami.

 

Również i w tym roku akcje możesz wspomóc bitcoinami. Już drugi raz w akcji udział bierze giełda BitBay. Przy giełdzie został powołany Oficjalny Sztab WOŚP (Skarbona Stacjonarna) o numerze 3969, który prowadzi zbiórkę w Bitcoinach na rzecz 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszej hojności w ubiegłym roku giełda zebrała 1.86345367 BTC. Mamy nadzieję, że w tym roku kwota zostanie pobita.

 

Środki zebrane podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

 

Zarówno adres do wpłat podobnie jak i zebraną sumę znajdziecie na https://bitbay.net/WOSP2017-info

 

W ciągu poprzednich 24 finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 720 mln PLN.