KijówKonferencja „Blockchain and Bitcoin Conference” odbyła się w Kijowie 12 października. W skrócie: 30 prelegentów, 50 wystawców, 1000 metrów kwadratowych i ponad tysiąc odwiedzających. Była to największa tego typu branżowa impreza na Ukrainie.

HubHubOdpowiadając zapotrzebowaniu rynku na organizację spotkań aktualizujących informacje z dynamicznie rosnącego świata kryptowalut, firma InPay zaprasza na jesienne spotkanie organizowane w HubHub.

konferencjaXTBPodczas całodniowej konferencji organizowanej przez X-Trade Brokers DM S.A. z największymi specjalistami z całej Polski poznasz argumenty 10 ekspertów zarówno sceptyków jak i entuzjastów kryptowalutowej rewolucji.

wosp mini15 stycznia będzie miał miejsce 25 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Tym razem celem jest pediatria i opieka seniorów.

domdzieckaGiełda BitBay.net oraz kantor Bitcantor.com organizują zbiórkę bitcoinów dla katowickiego domu dziecka „Tęcza”.

konfDnia 9 grudnia 2016 roku (piątek) w gmachu  Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu przy ulicy Bojarskiego 3 odbędzie się konferencja dotycząca walut cyfrowych.

juliaDziś, 17 czerwca w godzinach 17:00-21:00 odbędzie się otwarcie wystawy Julii Mafalda, znanej i cenionej w swojej branży fotografki. Wystawa zatytułowana AMERICA'S BEAUTY dotyczy kolekcji fotografii ze Stanów Zjednoczonych z lat 2012-2013. Fotografie będzie można nabyć również za bitcoiny.