12983288 216653052043857 9149164710232266072 o

 

Procesor płatności BitBe udostępnił nowe wtyczki dla sklepów internetowych opartych na PrestaShop oraz WooCommerce. Dzięki nowym wtyczkom przyjmowanie płatności BTC za pomocą operatora Bitbe będzie dużo szybsze i znacznie łatwiejsze.

 

PrestaShop i WooCommerce to jedne z najbardziej popularnych skryptów e-commerce w Polsce, z których obecnie korzysta tysiące sklepów. Nowe pluginy mają usprawnić maksymalnie integrację płatności BTC. Ze strony Bitbe otrzymaliśmy informację, że po wprowadzonych w ostatnich dniach zmianach, integracja nie wymaga od właścicieli sklepu żadnej wiedzy technicznej.

 

Wprowadzenie płatności w sklepie jest możliwe nawet w jeden dzień, wystarczy skontaktować się z obsługą klienta bitbe.co poprzez formularz kontaktowy podając adres sklepu i dane firmy. W informacji zwrotnej przesłane zostaną szczegóły integracji wraz ze szczegółową instrukcją dodania modułu płatności do sklepu.

 

Dodanie przez sklep płatności bitcoinowych to zawsze szansa zdobycia nowych klientów, a jeśli kosztuje nas to tylko kilka chwil naszego czasu, na pewno warto skorzystać.

 

Według badań, jedną z najczęstszych przyczyn porzucania koszyków zakupowych jest niedostosowanie opcji płatności do potrzeb i wymagań klienta. Dlatego na stronie z płatnościami dobrze jest zapewnić klientowi szeroki wachlarz wyboru opcji zapłaty.

 

Dodatkową zaletą płatności BTC jest ich bezpieczeństwo dla kupującego jak i samego sklepu (brak chargebacku).