skarbonka bitcoinJak wyczytujemy z najnowszego badania autorstwa Crypto Fund Research obecnie na całym świecie działa łącznie 466 kryptowalutowych funduszy inwestycyjnych.

koparka bitcoinWedług audytu przeprowadzonego przez KPMG International, chiński Bitmain, będący liderem wśród producentów mikroukładów ASIC, jak i koparek kryptowalut, odnotował rekordowe zyski w pierwszym kwartale obecnego roku.

NYSE BakktJuż wkrótce będziemy świadkami uruchomienia największego i najpoważniejszego przedsięwzięcia kryptowalutowego w historii.

RaportINGBank ING przeprowadził badania dotyczące między innymi popularności kryptowalut w Europie. Wzięło w nich udział 15 tysięcy ankietowanych z 15 krajów UE. Wnioski są interesujące.

SpadekOd grudnia zeszłego roku kurs systematycznie spada. Wiele osób może zastanawiać się dlaczego tak się dzieje i szukać przyczyn (zwykle na siłę), jednak jest to zupełnie normalne.

SzwajcarskiBankZapraszaPodczas gdy polskie banki przeganiają branżę kryptowalutową z kraju wypowiadając umowy na prowadzenie rachunków, Szwajcarski bank Hypothekarbank Lenzbur zaprasza firmy kryptowalutowe do siebie.

PiechZacharzewskiPodczas gdy coraz więcej krajów na świecie otwierają się na kryptowaluty oraz stojącą za nim technologię Blockchain, Polska może pozostać krajem rolniczo-przemysłowym zamykając się na nowe technologie.