Firma kurierska CzechLogistic wprowadziła płatności BTC. Od teraz wysyłając paczkę do Czech lub Słowacji możesz zapłacić bitcoinami.

 

CzechLogistic to firma zajmująca się logistyką, magazynowaniem i nadawaniem przesyłek do odbiorców w Czechach i Słowacji po atrakcyjnych cenach.

 

Zasada działania jest prosta. Wysyłamy paczkę do polskiej siedziby CzechLogistic PL a następnie z stamtąd paczki trafiają do Czech i Słowacji. W ten sposób możemy oszczędzić na dość kosztownych usługach typowych firm kurierskich.

 

Oferta jest ciekawą propozycją głównie dla sprzedawców wysyłających paczki do klientów z Czech i Słowacji. Dodatkowo możemy konkurować na rynku słowackim lub czeskim oferując swoje towary np. na Aukro.cz, odpowiednika naszego allegro.

 

"Lubimy innowacyjne rozwiązania, szczególnie, że możemy dzięki temu wesprzeć idee bitcoin’a. Mieliśmy również (sporadyczne co prawda) zapytania od klientów detalicznych o możliwość płacenia w bitcoinie. Chcemy dać klientom możliwość wyboru oraz zachęcić do takiej płatności. W przyszłości nie wykluczamy wprowadzenia akceptacji płatności w bitcoinach dla klientów biznesowych." powiedział nam Michał Staręga, przedstawiciel CzechLogistic

 

Płatności obsługuje bitbe.co i jak dowiedzieliśmy się "cały proces wdrażania wtyczki przebiegł dość łatwo."