Ecommerce

 

Dziś publikujemy listę najciekawszych polskich akceptacji z ostatniego miesiąca.

 

 

linehost

 

Polskie datacenter linehost.pl

 

Marka Linehost specjalizuje się w utrzymywaniu domen internetowych, serwerów VPS OpenVZ, serwerów VPS KVM (pełna wirtualizacja sprzętowa) oraz serwerów dedykowanych. Posiada własne i niezależne centrum danych które znajduje się w Lesznie (wielkopolskie) obok Poznania.

Dlaczego warto wybrać linehost? Przede wszystkim dlatego, że akceptuje bitcoiny :), ale nie tylko:

 

- Firma posiada własne, niezależne centrum danych w Lesznie.
- Symetryczne łącza - szybkie i stabilne węzły symetryczne 10Gbit/s.
- Pingi w szkielecie sieci wynoszą nie więcej niż <1ms.
- Jako nieliczna firma na świecie gwarantuje rzeczywiste przepustowości na serwery VPS.

 

Firma Linehost jest zrzeszona w międzynarodowej umowie BGP (blackhole) która dodatkowo zabezpiecza przez atakami DDOS.

Specjalnie dla portalu bitcoin.pl linehost.pl  przygotował 15% rabatu na serwery www, dedykowane, VPS OpenVZ, VPS KVM. Kod rabatowy należy wpisać pod koniec formularza przy zamówieniu usług hostingowych. Kod: "bitcoin_pl".

 

Linehost oferuje również darmowy miesiąc testowy serwera VPS OpenVZ Power 1 lub Power 2. Wystarczy na zamówieniu wpisać kod rabatowy "bitminer".


 

ipartner

 

Ubezpieczenia irpartner.pl

 

IRPartner to agencja ubezpieczeniowa w której ubezpieczysz się bitcoinami. W bardzo prosty i przystępny sposób możesz dokonać zakupu polisy turystycznej, ubezpieczyć samochód, dom lub siebie i rodzinę od nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenia gwarantuje InterRisk. Niewątpliwie jest to bardzo ciekawa oferta dla każdego bitcoinowca lubiącego spać spokojnie.


 

BMW 3

Wypożycz samochód za BTC z nurent.pl

 

Wypożyczalnia oferuje wynajmem zarówno krótkoterminowy, już od 1 dnia, jak również wynajem średnio i długoterminiowy (rozliczany miesięcznie). Ceny za wynajem aut zaczynają się już od 49 zł/doba.

W ofercie znajdziemy pojazdy osobowe różnych klas, począwszy od pojazdów Premium (BMW 3,5) po małe auta miejskie (Toyota Aygo, Fiat 500) oraz pojazdy klasy SUV (Nissan Qashqai, Opel Mokka)

Centrala firmy mieści się w Krakowie i tutaj dostępnych jest najwięcej pojazdów. Dostępne są również punkty wynajmu w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Katowicach. Na życzenie klienta możliwe jest podstawienie samochodu w dowolne miejsce na terenie Polski.


Nurent oferuje również tanie w eksploatacji, ekonomiczne auta z fabrycznymi instalacjami LPG, także SUV. Dostępne również w najmie długoterminowym.

 

Zapoznaj się z procedurą wynajmu w BTC pod adresem:  http://nurent.pl/warunki-najmu/wynajem-samochodu-btc/


 

bitxpress

bitxpress.pl czyli kup błyskawicznie bitcoiny przez DotPay

 

Co prawda nie jest to typowa akceptacja lecz nowa usługa, ale warta uwagi. Dzięki bitxpress.pl kupisz bitcoiny w dwóch szybkich krokach prosto ze strony dotpay.pl:

 

Krok 1: wchodzimy na stronę DotPay i klikamy "zapłać".

Krok 2. Wpisujemy ID bitxpressu, kwotę za jaką chcemy zakupić BTC oraz w opisie transakcji podajemy adres portfela BTC, następnie wybieramy metodę płatności. To wszystko!

 

Dotpay oferuje aż 143 kanały płatności, które znajdziesz pod adresem: http://www.dotpay.pl/platnosci_internetowe/