unicefFrancuskie biura Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci, znanego szerzej jako UNICEF, akceptują teraz dotacje w formie dziewięciu kryptowalut.

Australia BitcoinWszystko to za sprawą współpracy pomiędzy giełdą wymiany kryptowalut CoinTree oraz platformą Gobbill, oferującą Australijczykom usługi zautomatyzowanych opłat rachunków przez Internet.

playboy tv pilotMiała być integracja płatności kryptowalutowych dla Playboy TV - jeszcze w marcu tego roku Playboy Enterprises informowało, iż podjęło w tym celu współpracę z kanadyjskim startupem Global Blockchain Technologies (GBT) - skończyło się na sądowym pozwie.

bitcoin cash bchZwolenników bitcoin cash z pewnością ucieszą informacje o tym, że kolejni handlowcy dodają tę kryptowalutę do swojej oferty dostępnych form płatności. Tym bardziej jeżeli w grę wchodzi tak znacząca marka jak Dish, a także Flow.

PiłkaNożna1Kibice wybierający się na tegoroczny mundial do Kaliningradu, jednego z miast gospodarzy mistrzostw, dostaną możliwość opłacenia swojego zakwaterowania również za pomocą bitcoinów.

NiemcyTurystykaNiemiecka Centrala Turystyki (Deutsche Zentrale für Tourismus, DZT)  zajmująca się międzynarodową promocją Niemiec jako atrakcyjnego celu turystycznego, zdecydowała się na akceptację płatności bitcoinowych za oferowane przez siebie usługi – czytamy w oświadczeniu prasowym DZT.

playboy1Popularna, kablowa i satelitarna, sieć telewizji „dla dorosłych” wprowadza do swojej oferty nową opcję płatności kryptowalutowych.