za

Warsaw Block 2024 już 21 lutego w Warszawie. Wydarzenie dotyczące przyszłości rynku kryptowalut w Polsce

1,5% dla maluszka

Już 21 lutego o godz. 18:00 odbędzie się Warsaw Block 2024 (WB). To nowa odsłona meetupu, na którym omawiane są różne sprawy dot. kryptowalut i regulacji branży blockchaina. Organizacją wydarzenia zajmuje się firma Gatenox.

Warsaw Block 2024

Warsaw Block 2024 przez wiele lat stanowił ważny punkt na mapie wydarzeń przeznaczonych dla fanów kryptowalut. Za nową odsłoną eventu stoi Gatenox, który dostarcza usługę KYC/KYB zoptymalizowaną dla firm z branży cyfrowych aktywów.

W trakcie wydarzenia będzie można posłuchać ekspertów z czołowych polskich firm z branży kryptowalut. Pierwszy panel odpowie na pytanie, czy “Polska może stać się ważnym graczem w Europie na rynku kryptowalut?”.

To panel, podczas którego eksperci będą rozważać, jak nasz kraj może wykorzystać swoje atuty, by stać się liderem w branży krypto. Spodziewajcie się wnikliwych analiz, interesującej debaty i przewidywań przyszłości

– podaje organizator.

Panel poprowadzi Paweł Kuskowski, CEO Gatenox. Wezmą w nim udział:

● Mateusz Kara, CEO Ari10,
● Antoni Żółciak, Founder Aleph Zero,
● Paweł Widawski, CEO Fintech Poland,
● Artur Bilski, Head of Legal Binance,
● Marcin Rzetecki, prezes Blockchain Polska.

Drugi panel dot. przepisów AML i ich wykonania w praktyce.

Panel zgłębiający tajniki przepisów dotyczących prania pieniędzy (AML) w kontekście kryptowalut. Goście poruszą kwestie wyzwań, z jakimi spotykają się firmy wdrażające regulacje, oraz omówią praktyczne aspekty ich stosowania

– czytamy w komunikacie prasowym, który otrzymaliśmy od Gatenox.

Panel poprowadzi Szymon Cieniawski z kancelarii Rymarz Zdort Maruta.

Uczestnikami panelu będą:
● Natalia Antoniuk – Head of AML w Paymonade,
● Pawel Kuskowski, CEO Gatenox,
● Artur Kubiak, Director of the Security Departmen w zondacrypto,
● Rafał Lorent, Partner 3DOTS Law w Head of IT Compliance & Data Privacy.

Gdzie i kiedy?

Warsaw Block 2024 odbędzie się 21 lutego w godzinach od 18:00 do 21:00 przy ul. Prostej 18 w Warszawie (Mennica Legacy Tower).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W związku z tym, że ilość miejsc jest limitowana, organizatorzy proszą o rejestrację za pomocą adresu e-mail: kd@gatenox.com (kontakt do Katarzyny Dziedzic).

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności