W pełni pasywny dochód z najmu nieruchomości

Inwestycje Komunikat prasowy

Od lat nieruchomości pozostają cenionym wśród inwestorów aktywem, zapewniającym stabilną lokatę kapitału. Jak każdy rynek, również ten miewa wzloty i […]

Od lat nieruchomości pozostają cenionym wśród inwestorów aktywem, zapewniającym stabilną lokatę kapitału. Jak każdy rynek, również ten miewa wzloty i upadki, jednak patrząc na dane historyczne, łatwo zauważyć trend.

Zmiana cen nieruchomości za mkw w Polsce. Źródło: https://stat.gov.pl/

Oprócz zabezpieczania kapitału, nieruchomości mają duży potencjał pomnażania wartości zainwestowanych środków. Warto jednak pamiętać, że inwestycje w lokale pod wynajem nie są pozbawione ryzyk. Niejasny stan prawny, ukryte wady mieszkania, czy nieodpowiedni lokatorzy, mogą znacznie obniżyć przychód z wynajmu nieruchomości. Trzeba także liczyć się z dodatkowymi nakładami pracy, związanymi z bieżącą obsługą lokalu, naprawami czy remontem.

Na szczęście są specjaliści, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu inwestycyjnemu i wiedzy o rynku nieruchomości rozumieją wyzwania oraz szanse stojące przed tym rynkiem. Zespół Wawa Concept przygotował dla czytelników Bitcoin.pl specjalną ofertę, umożliwiającą stanie się właścicielem nieruchomości inwestycyjnej w pełni gotowej do najmu. Firma zajmuje się także kompleksowym zarządzaniem najmem, dzięki czemu dochód z nieruchomości może stać się w pełni pasywny.

Jak to działa?

Od zakupu, przez remont i wyposażenie, aż po wynajem – wszystkim zajmuje się Wawa Concept. Jedynym obowiązkiem inwestora jest wizyta u notariusza i zawarcie umowy zakupu nieruchomości. Przyjrzyjmy się jak ten proces wygląda od kuchni:

Przygotowanie nieruchomości inwestycyjnej

Aby zapewnić optymalny zwrot z zainwestowanych środków, każda nieruchomość poddawana jest starannej analizie i audytowi. Oceniane są między innymi lokalizacja, stan nieruchomości oraz lokalny rynek najmu – wszystko po to by dokładnie zbadać potencjał inwestycyjny.

Obiekty przechodzą kapitalny remont i są adaptowane do najmu w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Często zdarza się, że mieszkanie dzielone jest na kilka kawalerek, dzięki czemu zyski z całości są jeszcze wyższe.

Przed dalszymi krokami szczegółowo analizowana jest rentowność inwestycji – obiekty zarządzane przez Wawa Concept utrzymują ROI na poziomie minimum 7-8%.

Wawa Concept przykłada dużą uwagę do procesu rekrutacji potencjalnych najemców. Jak widać na powyższych zdjęciach, lokale utrzymywane są w dobrym standardzie, co przyciąga odpowiednich najemców. Oprócz podpisania umowy najmu, od najemcy wymagane jest również ubezpieczenie od szkód wyrządzonych w lokalu.

Dla swoich inwestorów Wawa Concept przygotowuje szeroką gamę inwestycji – od mikrokawalerek, przez małe i średnie mieszkania, po całe piętra lub kamienice. Firma jest gotowa zaspokoić różne potrzeby inwestycyjne.

Zarządzanie nieruchomością

Wawa Concept oferuje kmpleksowe zarządzamy nieruchomością:

  • Prowadzenie procesu rekrutacji najemców,
  • zajmowanie się bieżącą obsługą najemców,
  • monitorowanie płatności (zarówno czynsze od najemców, jak i płatności eksploatacyjne za lokal),
  • dbanie o utrzymanie lokali na odpowiednim poziomie technicznym i estetycznym,
  • przygotowywaniem pełnego miesięcznego raportu finansowego dla właściciela nieruchomości.

Inwestor ma na bieżąco dostęp online do informacji o nieruchomości poprzez profesjonalne oprogramowanie do zarządzania najmem.

Dlaczego warto inwestować z Wawa Concept?

Wawa Concept działa na rynku od 2016 roku i w swoim portfolio zgromadziło już liczne grono zadowolonych inwestorów.

Doświadczenie poparte wynikami

  • 17 gotowych, zarabiających inwestycji,
  • 27 nieruchomości w zarządzaniu,
  • ponad 100 najemców.

Pełna oferta zarządzania nieruchomością

Zespół Wawa Concept zajmuje się wszystkim, Ty co miesiąc otrzymujesz przelew – działa to jak depozyt w banku, z tym że taka lokata jest znacznie lepiej oprocentowana, a odsetki otrzymujesz co miesiąc.

Optymalizacja zysku

Wawa Concept na bieżąco zarządza najmem, optymalizując koszty i ceny tak, by rentowność inwestycji była jak najwyższa. Dzięki czemu, inwestorzy firmy nie odczuli m.in. negatywnych skutków pandemii.

Modele współpracy

▶️ Zakup nieruchomości na własność – minimum 500 000 PLN
Jesteś właścicielem nieruchomości, a firma zapewnia pełną obsługę administracyjną (remonty, utrzymanie) oraz zarządzanie najmem.
Stała stopa zwrotu 6 – 9%.

▶️ Inwestycja finansowa w ramach większych projektów realizowanych przez spółki Wawa Concept – inwestycja cząstkowa już od 30 000,00 PLN
To model elastyczny – brak długofalowych zobowiązań, możliwość wyjścia z inwestycji w każdym momencie.
Udział na poziomie 20% zysku wypracowanego przez spółkę.

Firma nastawia się przede wszystkim na bieżące zyski z najmu lokalu, potencjalny wzrost wartości samej nieruchomości (tabela GUS) jest tylko dodatkiem, sprawiającym, że całość jest jeszcze bardziej rentowna.

Jeśli interesuje Cię inwestycja w realną wartość, jaką są nieruchomości i chcesz otrzymać statystyki przychodów jednej z aktualnych inwestycji, wypełnij formularz kontaktowy:

Tagi
najem nieruchomości nieruchomości rentier

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.