Vivid Money: 20 EURO i darmowa karta za założenie konta

2020-10-27 Finanse

Pamiętacie jeszcze aplikacje takie jak Revolut, Monese czy Curve, w których można było odebrać bonus powitalny? W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy […]

Pamiętacie jeszcze aplikacje takie jak Revolut, Monese czy Curve, w których można było odebrać bonus powitalny? W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy dla was kolejną promocję, dzięki której możecie zgarnąć darmowe 20 euro oraz otrzymać darmową metalową kartę płatniczą. Aplikacja o której mowa to Vivid.

Czym jest Vivid Money?

Vivid to nowa aplikacja fintechowa, która działa na podobnej zasadzie jak Revolut lub Monese. Aplikacja powstała we współpracy z niemieckim bankiem Solaris Bank AG. Solaris Bank to licencjonowana instytucja finansowa, która zapewnia ochronę depozytów do 100 000 euro.

Korzystając z Vivid otrzymujesz darmowe konto bankowe, metalową kartę debetową, możliwość wykonywania przelewów zagranicznych SEPA oraz wypłaty z bankomatów na całym świecie. Oprócz tego aplikacja oferuje możliwość założenia kont walutowych oraz wymiany walut po najlepszych kursach na rynku.

Ciekawą opcją jest także 0,1% cashback za wszystkie zakupy przez pierwsze trzy miesiące oraz do 10% zwrotu a zakupy u wybranych partnerów. Vivid działa na bardzo podobnej zasadzie co opisywana już na naszych łamach Bitwala. Za obydwoma projektami stoi zresztą ten sam Solaris Bank.

Rejestracja w Vivid Money

Konto w Vivid Money możesz założyć korzystając ze smartfona, lub rozpoczynając rejestrację na komputerze i kończąc ją na telefonie. Poniżej znajdziesz krok po kroku opisany proces rejestracji w Vivid:

 1. Wejdź w specjalny link promocyjny: https://vivid.money/r/pawelYQ4. Wyświetli Ci się informacja o tym, że otrzymasz darmowe 20 euro oraz pole, w którym należy wpisać email. Po wpisaniu adresu kliknij „Claim your gift”.
 2. Na swój adres email powinieneś otrzymać link potwierdzający, który należy kliknąć, aby przejść dalej.
 3. Zostaniesz przeniesiony na stronę Vivid Money. Kliknij w przycisk „Open your free account”.
 4. Podaj ten sam adres email co wcześniej. Otrzymasz link do pobrania aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna zarówno na Androida jak i iOS.
 5. Po pobraniu aplikacji, rozpoczynamy wypełnianie wniosku. W kolejnych krokach wpisz swój e-mail, numer telefonu, kraj zamieszkania, obywatelstwo, imię i nazwisko, kraj i datę urodzenia.
 6. Po uzupełnieniu wszystkich informacji, zostaniesz zapytany czy jesteś podatnikiem w USA. Wybieramy opcję „No, I’m not tax liable in the US”.
 7. Kolejnym krokiem jest dodanie numeru podatkowego oraz informacji o zatrudnieniu. W naszym przypadku wpisujemy numer PESEL oraz wybieramy odpowiadającą nam sytuację zawodową.
 8. Kolejnym krokiem jest podanie adresu, na który zostanie wysłana darmowa karta płatnicza.
 9. Teraz potwierdzamy, że zgadzamy się z regulaminem i zasadami zaznaczając wszystkie 5 opcji.
 10. Potwierdzamy, że konto zakładamy dla samego siebie.
 11. Przechodzimy do procesu weryfikacji naszych danych. Proces ten można przejść od razu klikając „Start Video Chat” lub odłożyć go na później wybierając „Remind me”. Jeżeli chcesz przejść weryfikację od razu przygotuj dowód osobisty.
 12. Weryfikacja odbywa się za pomocą systemu IDnow. Aby zweryfikować swoje konto będziesz musiał przeprowadzić krótką rozmowę z konsultantem w języku angielskim lub niemieckim. Konsultant zada ci kilka prostych pytań oraz poprosi o wykonanie kilku gestów przed kamerą. Po rozmowie i potwierdzeniu wszystkich danych otrzymasz kod SMS, który aplikacja pobierze automatycznie.
 13. Teraz możesz ustalić hasło logowania oraz kod PIN. Zobaczysz też informację dot. terminu dostarczenia twojej darmowej metalowej karty.
 14. Gratulacje! Właśnie otworzyłeś swoje darmowe konto. Przejdź do kolejnego akapitu, aby dowiedzieć się jak odebrać bonus powitalny!

Jak odebrać darmowe 20 EURO w Vivid Money

Aby odebrać darmowe 20 EURO od aplikacji Vivid musisz doładować swoje konto oraz dokonać przynajmniej jednej płatności na kwotę co najmniej 20 EURO. Może to być płatność w sklepie stacjonarnym, internetowym lub po prostu wypłata z bankomatu. Niestety Vivid nie akceptuje doładowania innych portfeli online tj. Revolut czy Monese.

Aby dokonać pierwszej transakcji nie musisz czekać na odbiór swojej fizycznej karty. Możesz zapłacić za pomocą karty wirtualnej. Pamiętaj, że aby odebrać darmowe 20 euro musisz wykonać transakcję w ciągu 30 dni od założenia konta.

Na wypłatę bonusu powitalnego, Vivid ma 7 dni, jednak w rzeczywistości środki wpływają szybciej. My otrzymaliśmy swoją premię już następnego dnia.

Vivid oferuje także ciekawy program poleceń. Polecanie aplikacji znajomym generuje obopólną korzyść, ponieważ zarówno Ty jak i osoba polecona otrzymujecie po 20 EURO na swoje konta. Dokładne informacje dot. stawek oraz warunków systemu poleceń znajdziesz w aplikacji mobilnej Vivid w zakładce Rewards.

Tagi
vivid vivid 20 euro vivid aplikacja vivid app vivid bonus vivid money vivid promocja

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.