za

Utrzymujemy dalsze spadki! – Analiza rynków – 12 projektów!

zondacrypto bitcoin giveaway

Jeszcze dwa dni temu rynki finansowe na niemal 67 proc. wyceniały prawdopodobieństwo kolejnej podwyżki stóp proc. Fed podczas czerwcowego posiedzenia. Wypowiedzi kilku członków Federalnego Komitetu ds. Operacji Otwartego Rynku (Patrick Harker i Philip Jefferson) wskazujących, iż amerykański bank centralny może wstrzymać się z taką decyzją sprawiły, że obecnie na 77 proc. wycenia się, iż stopa funduszy federalnych zostanie 14 czerwca br. utrzymana na dotychczasowym poziomie. Wiele tu będzie zależeć jeszcze oczywiście od danych dot. inflacji CPI, które poznamy 13 czerwca. Dziś z kolei opublikowany zostanie najnowszy raport FNP. Wydaje się jednak mało prawdopodobne, by przyczynił się on do powstania większej zmienności. Można więc oczekiwać, że Bitcoin utrzyma się jeszcze przez kilka dni w obserwowanym od pewnego czasu klinie spadkowym. Biorąc jednak pod uwagę, że jest to formacja korekcyjna, statystycznie istnieje większe prawdopodobieństwo, że finalnie wybijemy z tego układu górą, co napędzić mogłoby dalszą zwyżkę.

W dzisiejszym odcinku analiza: BTC, ETH, DOT, CSPR, DAO, MX, CAKE, KAVA, SXP, ICX, CFX, ATOM

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
atom btc CAKE CFX CPI CSPR DAO dot ETH FNP
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Uważaj na oszustów, którzy coraz częściej podszywają się pod Bitcoin.pl i inne firmy z branży.