Twitter-owe spekulacje. Tone Vays: jeśli kurs Bitcoina spadnie poniżej 3000 USD sprzedaje mieszkanie za BTC

Wiadomości

Jeden z bardziej znanych trejderów handlujący na Wall Street a zarazem analityk kryptowalut Tony Vays, uważa, że kurs Bitcoina może […]

Jeden z bardziej znanych trejderów handlujący na Wall Street a zarazem analityk kryptowalut Tony Vays, uważa, że kurs Bitcoina może jeszcze spaść. Vays słynie ze swoich długoterminowych inwestycji na rynku kryptowalut. Tym razem, za pośrednictwem Twittera złożył odważną deklarację, jeśli Bitcoin spadnie poniżej 3000 USD sprzedaje mieszkanie za BTC i inwestuje cały kapitał w najpopularniejszą kryptowalutę.

W swoim najnowszym filmie o stanie rynków Vays ostrzega inwestorów kryptowalut. Uważa, że Bitcoin może spaść jeszcze niżej, pomimo niedawnego spadku. Jego zdaniem, obecna wyprzedaż na rynku kryptowalut nie będzie trwała długo, a aktualne ceny są bardzo atrakcyjne dla inwestorów.

Mike Novogratz vs Jimmy Song

Za każdym razem, gdy na rynku kryptowalut pojawiają się duże spadki lub wzrosty, Bitcoinowi „prorocy” zaczynają spekulować. Tym razem do rozmowy na temat przyczyn spadków kursu BTC przyłączył się jeden z developerów króla kryptowalut, Jimmy Song.

Jego zdaniem gwałtowna wyprzedaż na rynku BTC, była spowodowana wycofywaniem kapitału przez klientów instytucjonalnych. Niemalże natychmiast, wypowiedź Songa spotkała się z ripostą Novogratza.

Dyrektor Digital Galaxy, Mike Novogratz , nie zgadza się, mówiąc, że instytucje nie mają z tym nic wspólnego. Jego zdaniem wyprzedaż została dokonana przez handlowców wykorzystujących dźwignię, ponieważ instytucje nie mogą sprzedać tak szybko.

Kevin Svenson vs Peter Schiff

Jeden z większych krytyków Bitcoina Peter Schiff, zaczepiony przez Kevina Svensona, przewiduje kolejne spadki kursu BTC o 50%. Schiff jest zagorzałym zwolennikiem inwestowania w złoto. Wielokrotnie w swoich wypowiedziach podkreślał, że „Bitcoin jest tonącym statkiem„.

Niestety z przykrością musimy stwierdzić, że złoto także idzie w dół.

„Kupowanie Bitcoin za 5000 $ jest niezwykle atrakcyjne”

W swoim niedawnym tweecie, kryptowalutowy trejder Luke Martin zakłada, że ​​teraz jest dobra okazja, aby kupić więcej BTC. Szczególny interes w tej sytuacji powinni widzieć długoterminowi hodlerzy. Podkreśla jednak, że nie oferuje w ten sposób żadnych porad finansowych.

Jak widać, ilu proroków tyle zdań. Oczywiście przed każdą inwestycją powinniście robić własne rozeznanie  (DYOR). Wszystkie teorie można podważyć odpowiednią ilością argumentów i szczegółową analizą.

Tagi
kurs bitcoina 2020 Mike Novogratz Peter Schiff spekulacja

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.