Traderzy: spadek kursu BTC do 6800 USD jest nadal realny

2020-02-08 Kurs Bitcoin

W rozmowie z Cointelegraph dwaj traderzy z rynku kryptowalut omówili obecną sytuację na rynku BTC. Uważają, że spadek ceny do […]

W rozmowie z Cointelegraph dwaj traderzy z rynku kryptowalut omówili obecną sytuację na rynku BTC. Uważają, że spadek ceny do 6800 USD nadal jest realny. Stoją też na stanowisku, że Bitcoin zyskuje dzięki niepokojom społecznym, ekonomicznym i politycznym.

Traderzy: BTC korzysta z niestabilności na świecie

Sam Bankman-Fried, współzałożyciel Alameda Research, nie zdecydował się na przedstawienie swojej prognozy kursu BTC, ale już Joe DiPasquale, współzałożyciel Bitbull Capital, powiedział, że jest zdania, że cena kryptowaluty może spaść aż do 6800 USD.

„Myślę, że jeśli nadal będą występować niepokoje – jeśli rzeczy takie jak koronawirus pogorszą [sytuację]… Ceny złota i ropy idą w górę, widzę, że Bitcoin nadal rośnie, ale jeśli nie [będzie więcej niepokojów], to możemy spaść do 6800 USD”.

Cena za 1 BTC będzie rosła czy spadała?

DiPasquale i Bankman-Fried nie są takimi giełdowymi bykami jak np. Tom Lee czy Tim Draper, którzy uważają, że jeszcze w tym roku zobaczymy na wykresie BTC nowe ATH.

„Gdybyście powiedzieli: spodziewamy się średnio 10 proc. wzrostu w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, byłoby to uzasadnione stwierdzenie, ale 200 proc., to dość przesadne podejście”

– powiedział teraz portalowi Bankman-Fried.

Dodał, że jest zdania, że wspomniany Lee nie bierze pod uwagę pełnego zakresu wskaźników technicznych i stąd jego nazbyt optymistyczne myśli.

To jednak jego opinia. Po drugiej stronie stoją nadal wspomniani Lee czy Draper czy nawet weteran handlu tradycyjnymi aktywami, Peter Brandt, który powiedział niedawno, że dziś już „silne ręce” przejęły Bitcoiny, co pomoże w utrzymaniu wzrostów kursu, które obecnie widzimy. Ci, którzy czekali na 6000 USD i mniej, „przegapili dno”, ostrzegł w zeszłym miesiącu.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
cena bitcoina kurs bitcoina kurs btc traderzy

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.