Trader BTC oczekuje dużej korekty kursu i… hossy

2020-06-24 Kurs Bitcoin

Popularny trader BTC twierdzi, że przed nami jeszcze jedna duża korekta kursu Bitcoina. Potem czeka nas zaś wzrost ceny do […]

Popularny trader BTC twierdzi, że przed nami jeszcze jedna duża korekta kursu Bitcoina. Potem czeka nas zaś wzrost ceny do 100 000 USD.

Trader BTC spodziewa się korekty i lotu na Księżyc

Trader, znany w branży jako Flood, którego śledzi na Twitterze aż 78 000 obserwujących, mówi, że spodziewa się dużej korekty kursu BTC. Po niej ma jednak nastąpić znaczny skok ceny. Uważa, że „będzie jeszcze czas, aby być super byczym”, ale, jak dodaje, „ten czas nie jest teraz”. Jego zdaniem wzrosty nastąpią, ale najpierw ci, którzy „myśleli, że BTC będzie „bezpieczną przystanią”, wyprzedadzą się i wtedy dopiero „będziemy mieli wspaniały bieg w kierunku kolejnych ATH. ”

Strateg uważa, że ​​główna kryptowaluta straci w najbliższym czasie ponad 26 proc. swojej wartości. Możliwe, że spadniemy do poziomu jedynie 7 100 USD za 1 BTC.

Dodaje, że nie jest jednak ważne to, jak nisko spadnie teraz BTC. Chodzi mu o to, że w następnej dekadzie kryptowaluta ostatecznie i tak osiągnie cenę 100 000 USD za coina.

Nasza analiza

trader btcJak zapewne wiecie na naszych łamach także możecie znaleźć analizy kursu. Wczoraj o sytuacji na wykresie BTC/USD pisaliśmy:

„Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że cena BTC odbiła się w połowie czerwca br. od linii tendencji wzrostowej i horyzontalnego wsparcia w rejonie 9000 USD. Od tego czasu Bitcoin utrzymywał się na względnie stabilnym poziomie. W trakcie poniedziałkowej sesji pojawiła się jednak większa reakcja popytowa i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 9 900 USD, bądź nawet 10 400 USD. Dopiero trwałe pokonanie tego drugiego poziomu mogłoby natomiast otworzyć drogę do większej aprecjacji.”

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
btc cena cena btc kurs bitcoin

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.