za
giełda kryptowalut giełda bitcoin

Tokeny Robonomics są sprzedawane na Uniswap w cenie 95 000 USD

Nexo Earn Aplikacja

Ogromna cena tokenów na Uniswap

Uruchomienie długo oczekiwanej sieci głównej Polkadot (DOT) doprowadziło ostatnio do eksplozji wielu małych aktywów kryptowalutowych związanych z projektem. Zarówno tokeny oparte na technologii (DLT) – Powered Robotics jak i Internet-of-Things (IoT) poszybowały w górę wraz z firmą, a cena XRT wzrosła 10 razy na początku tego miesiąca.

Jednak „Lifetime Subscription Token” od Robonomics Web Services (RWS) również osiągnął ogromne zyski. Stał się w ten sposób pierwszym tokenem z ceną transakcyjną przekraczającą 100 000 USD i wycenioną na 116 000 USD w ostatnich tygodniach.

Niezwykle wysoką cenę RWS przypisuje się niewielkiej ilości tokenów, obecnie w obiegu jest tylko 50 monet, podczas gdy maksymalna podaż to tylko 100 tokenów. Chociaż pierwsze 50 tokenów zostało rozesłanych w ramach parowania XRT / RWS na Uniswap, pozostałe coiny zostały „zarezerwowane do użytku przez środowiska akademickie i organizacje non-profit”.

Robonomics stawia na blockchain

Token zawiera „eksperyment modelu subskrypcyjnego” dla sieci Robonomics, a RWS gwarantuje dożywotnią przepustowość transakcji posiadacza.

Każdy token może zapewnić, że jedna transakcja na sekundę między Robonomics Parachain a urządzeniem IoT posiadacza tokena to 2,5 miliona transakcji miesięcznie. Gwarantuje również przepustowość transakcji niektórych właścicieli RWS – właściciele RWS 0,1 mają dostęp do transakcji co 10 sekund, podczas gdy właściciele 0,001 RWS wykonują transakcję co 100 sekund i tak dalej.

RWS obecnie handluje jedynie na Uniswap, a jego 24-godzinny wolumen obrotu jest bliski 350 000 USD. Wartość rynkowa tokena wynosi tylko 4,65 miliona USD, co plasuje się poza 500 najlepszymi aktywami cyfrowymi pod względem wartości rynkowej.

Robonomics opisuje token jako „ofertę specjalną”, wskazując, że przyszłe modele zapewnią inne typy tokenów RWS, z miesięcznymi i innymi rodzajami limitów. Ponadto RWS ma obecnie status alpha, a wersja beta tokena ma zostać wydana w czwartym kwartale 2020 roku. Pomimo wzrostu o 900% na początku miesiąca, token Robonomics do tej pory spadł z rekordowego poziomu o około 20% do 25%.

Jeżeli chcielibyście rozpocząć aktywne uczestnictwo w branży kryptowalut, na początek warto zarejestrować swoje konto na sprawdzonej giełdzie. Sugerowaną przez nas platformą jest Bitbay.pl. Dokładny opis rejestracji oraz kilka przydatnych wskazówek możecie znaleść tutaj.

 

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności