za
token hunt

Weź udział w Token Hunt i zdobądź tokeny $CHLL

Binance Launchpool

Jesteś entuzjastą kryptowalut i technologii blockchain, a do tego świat gier nie jest Ci obcy? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie. Token Hunt to wydarzenie organizowane przez CHLL.GG. Jest to wyjątkowa okazja do zdobycia niepowtarzalnego airdropa w postaci tokena $CHLL, który zadebiutuje już w niedalekiej przyszłości.

Czym jest Token Hunt?

W ramach wydarzenia Token Hunt każdy uczestnik może zbierać punkty, które przyznawane są za różnego rodzaju aktywności. Finalnie, na zakończenie wydarzenia, punkty zostaną przeliczone na airdrop w postaci $CHLL tokenu. Im więcej punktów zgromadzisz, tym większy będzie Twój airdrop.

Jak możesz zdobywać punkty?

Istnieją trzy aktywności, za które możesz otrzymać punkty.

  1. Staking NFT z kolekcji WASD Virtual Keyboards.
  2. Polecanie wydarzenia znajomym.
  3. Wykonywanie specjalnych zadań.

Staking klawiatur WASD to podstawowe źródło codziennych nagród. Już jedna klawiatura wystarczy, żeby Twoje konto w Token Hunt było zasilane solidną porcją punktów każdego dnia!

Chcesz więcej? To bardzo proste. Im więcej klawiatur stakujesz, tym większy jest Twój profit. Maksymalnie możesz stakować 10 klawiatur. Na początku wydarzenia cena jednej klawiatury wynosi 10 MATIC, więc jedynie około 5 USD. Żeby cieszyć się maksymalnym potencjałem stakingu, wystarczy tylko 100 MATIC, czyli około 50 USD.

Najwięcej możesz zyskać na polecaniu Token Hunt znajomym. Każdy polecony przez Ciebie uczestnik generuje dla Ciebie codziennie dodatkowe punkty. Uwaga! Nie ma ograniczenia liczby poleconych znajomych. Im więcej osób skutecznie zaprosisz do wydarzenia, tym więcej zyskasz.

Każdego dnia masz też możliwość zdobycia punktów za specjalne zadania. Zaglądaj regularnie na stronę wydarzenia, żeby wykonać ich jak największą liczbę.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w wydarzeniu Token Hunt wystarczy spełnić tylko jeden warunek – posiadać co najmniej jedną wirtualną klawiaturę WASD NFT. W tym miejscu ponownie odsyłamy do strony wydarzenia, gdzie nie tylko dowiesz się więcej o samej kolekcji klawiatur, ale również znajdziesz informację jak i gdzie je nabyć.

Nie przegap okazji, aby być częścią tej intrygującej przygody i zdobyć niepowtarzalne nagrody. Im bardziej się zaangażujesz, tym więcej zyskasz. Udaj się na Token Hunt i rozpocznij łowy już dziś!

Więcej o CHLL.GG

CHLL.GG kieruje swoją ofertę do graczy casual takich tytułów jak League of Legends, Legends of Elysium, Arsenal, czy Valorant. Platforma została wyróżniona w 2022 roku przez Esports Insider trzecim miejscem w konkursie na najlepszy startup esportowy na świecie.

Głównym celem CHLL.GG jest otwarcie esportu dla graczy, którzy nie mogą pozwolić sobie na uczestnictwo w tradycyjnych turniejach offline i online. Rywalizacja na platformie odbywa się w formie wyzwań. Co ważne, nie wymagają one stawiania się na mecze w określonym czasie ani miejscu. Można powiedzieć, że są to zawody bardziej “na luzie”. Bez zobowiązań czasowych i konieczności posiadania najlepszych umiejętności w danej grze.

Dodatkowo, na platformie znajdziecie generowane przez AI poradniki i rekomendacje, jak poprawić umiejętności w grze. W wyzwaniach na platformie możecie brać udział za darmo, dzięki Akademii. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji i połączyć konto gry np. League of Legends lub Valorant. Już ten jesieni będziesz mógł wziąć udział w wyzwaniach na CHLL.GG. Możesz również spodziewać się dodawania do oferty nowych gier, takich jak na przykład PUBG.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
65 147,33 USD-0,91%
Ethereum logo
EthereumETH
3548,69 USD-0,82%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,08%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
596,96 USD-0,60%
Solana logo
SolanaSOL
133,60 USD-5,12%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3547,94 USD-0,82%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD-0,03%
XRP logo
XRPXRP
0,49 USD-0,81%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,12 USD-3,11%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,09 USD-1,42%