za
ari10

Token ARI10 już dostępny na giełdzie Coinsbit

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

O ARI10 pisaliśmy już wielokrotnie. Jeśli jednak kogoś z Was ominął ten ciekawy polski koncept – oto szybkie streszczenie, czym jest ARI10. Projekt kompleksowo scala ekosystem usług wymiany kryptowalut. ARI10 jest firmą posiadającą licencję na świadczenie usług finansowych. Pod jej szyldem działa giełda Bitcan.pl, sieć stacjonarnych kantorów kruptowalut, a także gotowe rozwiązanie dla stron internetowych w postaci widgetu służącego do zakupu i sprzedaży kryptowalut. Obecnie firma jest na etapie wdrażania bramki FIAT/crypto dla projektów przechodzących proces tokenizacji.

ARI10 wyróżnia sie dobrze zaprojektowaną tokenomią. Token ma realne zastosowanie, ponieważ jest wdrażany jako jednostka rozliczeniowa całego ekosystemu wymiany kryptowalut. Posiadanie monet ARI10 umożliwi użytkownikom m.in. na obniżenie prowizji od zakupu i sprzedaży cyfrowych walut. Warto zaznaczyć, że firma posiada już wielotysięczną bazę klientów, którzy regularnie dokonują transakcji w ich sieci. Dla użytkowników zainteresowanych hodlowaniem zespół przygotował usługę stakingu tokenów ARI10. Ich posiadacze mogą również liczyć na atrakcyjny cashback i bonusy w programie partnerskim. Wszystkie te działania obniżają ilość tokenów w obiegu, co może mieć długoterminowy pozytywny wpływ na cenę.

ARI10 na Coinsbit

Natywny token projektu w ostatnich dniach został wprowadzony na pierwszą scentralizowaną giełdę – Coinsbit. Aby zakupić tokeny ARI10 należy zarejestrować się na Giełdzie i przejść proces KYC. Jeśli nie znasz tej giełdy i potrzebujesz dokładnej instrukcji, znajdziesz ją na Medium ARI10.

Listing będzie miał istotny wpływ na rozwój firmy i tokena ARI10, ponieważ jego kupno będzie znacznie łatwiejsze niż dotychczas. Prawdopodobnie spowoduje to zwiększenie liczby aktywnych inwestorów, co jest ważnym czynnikiem w kontekście dalszego rozwoju projektu. Dzięki pojawieniu się tokena na CEX-ie, twórcy będą mieli szansę rozszerzyć świadomość na temat marki, a także zyskać więcej zaufania, ponieważ listing wiąże się również z dokładnym sprawdzeniem projektu przez zespół giełdy.

Dla ARI10 nie jest to tylko działanie marketingowe, ale również przepustka do wejścia na kolejne duże giełdy. Znacznie zwiększą się wolumeny, a dzięki parze do USDT unormuje się kurs tokena.

Podsumowanie

Bardzo cieszymy się, że coraz więcej polskich projektów zyskuje międzynarodowe uznanie i trzymamy kciuki za dalszy rozwój ARI10. By być na bieżąco z aktualnościami w projekcie, warto obserwować media społecznościowe: Twitter, Facebook czy wcześniej wspomniane Medium. Na 2022 rok twórcy szykują wiele ciekawych wydarzeń dla społeczności, w tym zbliżający się airdrop tokena ARI10.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności