Komunikat prasowy

TecraCoin trafi na Binance DEX? Wszystko zależy od społeczności

Na nasz portal powraca temat TecraCoin. Polski startup z rynku blockchaina ma ambitne plany dot. swojego rozwoju. Ubiega się o [...]

Data publikacji: 22 stycznia 2021

bitbay

Na nasz portal powraca temat TecraCoin. Polski startup z rynku blockchaina ma ambitne plany dot. swojego rozwoju. Ubiega się o listowanie na giełdzie Binance DEX.

TecraCoin na Binance DEX

Polski projekt TecraCoin TCR ubiega się o listowanie na giełdzie Binance DEX. Teraz wszystko leży w rękach community. Aby coin znalazł się na tej zdecentralizowanej platformie handlowej, niezbędne jest bowiem głosowanie społeczności, która chciałaby wesprzeć inicjatywę. Czy się uda? Wszystko zależy od was!

Oddanie głosu możliwe jest po utworzeniu konta na forum (brak potrzeby weryfikacji) i naciśnięciu 'vote up' na dole wpisu. Jeśli TecraCoin uzbiera wystarczająco dużo głosów, pojawi się na tej topowej giełdzie kryptowalut. Będzie to do tego druga platforma na świecie z dostępną sekcją handlu TCR (pierwsza to Hotbit). Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Jak mówi zespół Tecra, nie jest to koniec działań w kwestii ekspansji. Plany projektu, których na razie firma nie chce całościowo zdradzić, są dużo większe. Wiadomo tylko, że nie chodzi jedynie o nowe pary giełdowe – domyślnie spółka stworzy własny DEX, zdecentralizowaną giełdę dla innowacyjnych projektów.

Coś dla naukowców

Ponadto firma od dawna zachęca do współpracy ludzi nauki:
„Jesteś naukowcem, twórcą lub wynalazcą? Albo po prostu masz unikatowy pomysł na zrewolucjonizowanie świata? Zgłoś swój projekt na Tecra Space i otrzymaj fundusze na jego rozwój. Przygotowaliśmy artykuł jak zwiększyć swoje szanse na pojawienie się na naszej platformie tokenizacyjnej”.
Docelowo projekt ma się stać bazą do rozwoju innowacyjnych startupów.
TecraCoina Binance DEX

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion