za
start trek nft

Powstała kolekcja NFT serii Star Trek

2022-04-09
BlockchainNFT
Binance Launchpool

Paramount i RECUR ogłosiły właśnie nowy projekt: powstała specjalna kolekcja NFT poświęcona serii Star Trek.

Star Trek w wersji NFT

Jak podano w oficjalnym ogłoszeniu, kolekcja tokenów jest dostępna w sieci już od dziś, czyli od 9 kwietnia na stronie Paramount.xyz, nowym portalu internetowym, który będzie zawierał kolekcje NFT z największych franczyz firmy Paramount.

Zach Bruch, dyrektor generalny RECUR, skomentował inicjatywę:

Fani szukają nowych sposobów na angażowanie się w swoje ulubione programy i franczyzy, a nasz innowacyjny ekosystem daje im społeczność, w której mogą być częścią przez wiele lat. Poprzez wprowadzenie Paramount.xyz i StarTrek.xyz, zapewniamy fanom wyjątkowy sposób na rozpoczęcie podróży, aby odważnie wkroczyć w metaverse.

Dodajmy, że dziś ma mieć miejsce “airdrop 0”, który będzie zawierał „algorytmicznie wygenerowane statki kosmiczne”, dostępne do zakupu po cenie 250 USD za zestaw. W ramach trwającej dobę sprzedaży dostępnych jest tylko 20 tysięcy pakietów statków kosmicznych, z których każdy będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

star trek nft

Kultowa seria i rywal Star Wars

Każdy fan produkcji, które dzieją się w odległych galaktykach, zna Star Wars i Star Trek. Właściwie fani obu uniwersów do dziś spierają się o to, która z serii jest lepsza. Oczywiście to saga rodu Skywalkerów jest znana większej liczbie osób, ale trzeba uczciwie przyznać, że pod kątem przesłania i fabuły to Star Trek wydaje się ciekawszy.

O ile Gwiezdne wojny rozgrywają się “dawno, dawno temu“, tak Star Trek opowiada o przyszłości ludzkości, która po zakończeniu III wojny światowej rozkwitła. W realiach produkcji, po likwidacji na Ziemi chorób, nietolerancji, biedy oraz konfliktów zbrojnych (w sumie brzmi to trochę jak naiwne marzenie współczesnych globalistów), przy współpracy części inteligentnych ras zamieszkujących wszechświat powstaje Zjednoczona Federacja Planet. To międzygatunkowa unia, której celem jest pokojowe współistnienie poszczególnych ras i gatunków zamieszkujących całą galaktykę. Bohaterowie serii podróżują po kosmosie statkiem Enterprise. Badają inne cywilizacje i rozwiązują ich problemy.

Franczyzę z powodzeniem odświeżył J.J. Abrams, przywracając ją na duży ekran.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności