Blockchain Insider – spotkanie dla praktyków branży kryptowalut i blockchain. Już 5 grudnia w Warszawie.

Wiadomości

Rok 2018 zmierza ku końcowi i w związku z tym już 5 grudnia organizujemy w Warszawie spotkanie Blockchain Insider.

Podsumujemy to co działo się w roku 2018 i omówimy perspektywy na 2019 w różnych obszarach związanych z blockchainem i kryptowalutami. Jest to wydarzenie wyłącznie dla osób z branży technologii blockchain i kryptowalut.

Jeśli aktywnie działasz na tym rynku, będzie to świetna okazja do wysłuchania prelekcji praktyków, którzy pracowali dla największych projektów branży blockchain. Przewidziany jest też czas na networking, więc podczas wydarzenia będzie również możliwość nawiązania nowych znajomości.

Jak będzie wyglądało spotkanie?

Spotkanie będzie składało się z części prezentacyjnej oraz dwóch części networkingowych.

Podczas prezentacji, poruszymy tematy takie jak technologia, prawo i podatki, inwestycje oraz marketing projektów z obszaru blockchaina i kryptowalut. Zaprosiliśmy na to wydarzenie ekspertów z tych dziedzin, aby podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami. Prelekcje będą miały charakter czysto obiektywny i badawczy. Bardziej niż na promocję nowych projektów, stawiamy na analizę badań, z których wspólnie wyciągniemy wnioski.

Przed rozpoczęciem wykładów oraz tuż po ich zakończeniu, odbędzie się networking, podczas którego będzie można podyskutować z prelegentami i uczestnikami oraz zawrzeć nowe znajomości.

Oprócz wysłuchania prelekcji i networkingu, celem wydarzenia jest m.in. stworzenie przestrzeni online dla projektów z obszaru blockchaina i kryptowalut. Przestrzeń ta, ma umożliwić prostą i bezpośrednią wymianę doświadczeń oraz dzielenie się strategiami rozwoju między uczestnikami.

Dla wszystkich gości przewidziany jest również poczęstunek.

Agenda:

18:30 – Start wydarzenia oraz początek networkingu.

19:00 – Marek Kirejczyk: Wyzwania i perspektywy technologii blockchain.

19:30 – Mateusz Kara: Zmiany w prawie i podatkach w obszarze blockchaina i kryptowalut.

19:50 – Ivan Aleksandrov: Blockchain i kryptowaluty okiem inwestora.

20:10 – Maciej Witak: Skuteczne strategie marketingowe dla projektów z branży blockchain.

20:30 – Podsumowanie spotkania, dyskusja z uczestnikami oraz networking.

Prelegenci wydarzenia Blockchain Insider:

Marek Kirejczyk – CEO Ethworks – software house’u, który tworzy rozwiązania dla największych projektów międzynarodowej sceny Blockchain. Współpracował m.in. z Bitcoin.org, IOTA, Aragon i Ambrosus. Wraz ze swoim zespołem, tworzy również rozwiązania open-source, jak np. UniversalLoginSDK, wspierając masową adopcję blockchaina i kryptowalut.

Mateusz Kara – Właściciel kancelarii adwokackiej i współzałożyciel biura rachunkowego TAXO. Pomaga firmom z branży blockchain, ICO i start-upom w wyborze najlepszych rozwiązań prawnych i podatkowych. Legal advisor kantoru kryptowalut BitCan.pl, bbod.io. Autor wielu artykułów branżowych – m. in. w I Love Crypto.

Ivan Aleksandrov – członek zarządu firmy inwestycyjnej Memorandum Capital, która skupia się na branży blockchain. Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w obszarze Venture Capital, Private Equity i bankowości inwestycyjnej. Uczestniczył w realizacji inwestycji o wartości ponad 140 mln euro.

Maciej Witak – specjalista ds. marketingu projektów z obszaru blockchaina. Pracował m.in. przy ICO projektów Power Ledger oraz Coinvesting, jako Community Manager oraz Team Leader. Współpracuje na stałe z firmą Signature Social Media, która wspierała w zakresie marketingu i komunikacji kilkanaście projektów ICO.

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja i więcej informacji: http://blockchaininsider.org/

Wstęp jest bezpłatny.

Podziel się informacją o wydarzeniu

Jeśli chcesz podzielić się informacją o wydarzeniu, poniżej podajemy przykładowy tekst oraz grafikę do udostępniania na mediach społecznościowych:

Już 5 grudnia organizujemy w Warszawie spotkanie Blockchain Insider. Podsumujemy na nim, to co działo się w roku 2018 i omówimy perspektywy na 2019 w różnych obszarach związanych z blockchainem i kryptowalutami. Oprócz prelekcji, będą również dwie części networkingowe, podczas których będzie można swobodnie porozmawiać z prelegentami oraz gośćmi spotkania. Jest to wydarzenie wyłącznie dla osób z branży technologii blockchain i kryptowalut. Jeśli aktywnie działasz na tym rynku, w którymś z projektów lub jako freelancer, zapraszamy serdecznie!

Rejestracja i więcej informacji: http://blockchaininsider.org/

Grafiki do postów:

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
Blockchain blockchain insider blockchaininsider.org spotkanie blockchain wydarzenie wydarzenie blockchain

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.