Komunikat prasowy

Maksymalizuj zyski z tradingu, dzięki użytecznym narzędziom od SkyRocket

SkyRocket to samodzielna platforma umożliwiająca integrację popularnych giełd kryptowalut za pomocą API. Obecnie są to Binance i Bitmex, zaś kolejne […]

Data publikacji: 31 marca 2020

bitbay

SkyRocket to samodzielna platforma umożliwiająca integrację popularnych giełd kryptowalut za pomocą API. Obecnie są to Binance i Bitmex, zaś kolejne giełdy będą dostępne niebawem. Platforma oferuje niedostępną nigdzie indziej funkcjonalność i narzędzia. Za jej pomocą użytkownicy otrzymują niezawodny dostęp do swojego portfela, odporny na większość zakłóceń technicznych mających miejsce na giełdach. Dodatkowo zyskują też narzędzia skutecznie zwiększające efektywność transakcji, jak np. stop-lossy kroczące, możliwość użycia tego samego kapitału do wystawienia kilku zleceń, czy dostęp do graficznego śledzenia zmian w portfolio i wiele innych.

SkyRocket Limited jest spółką maltańską z kapitałem polskim i monakijskim. Powstała jako firma mająca na celu uzyskanie światowego zasięgu na rynku tradingu kryptowalut. Prawodawstwo Malty jest zgodne z Prawem Unii Europejskiej, ale przoduje względem wielu innych krajowych legislatur pod względem nowych technologii.

Skąd pomysł na SkyRocket?

SkyRocket to inicjatywa, która narodziła się za sprawą własnych potrzeb jej Twórców. Powstał pomysł stworzenia narzędzia przychylnego dla wszystkich, o prostym i przystępnym interfejsie, podobnym do obowiązującego wśród giełd kryptowalut. Chcieliśmy zaopatrzyć go w narzędzia, których brak na rynku sami odczuwaliśmy i takie, które się nam marzyły. Tak powstał chyba najbardziej kompleksowy kombajn do handlu na rynku kryptowalut. Jesteśmy pewni, że każdy kto się zapozna z naszą platformą, uzna zasadność handlowania za jej pośrednictwem.

Dlaczego uważamy że SkyRocket to obecnie najlepsza platforma do handlu na rynku kryptowalut?

Za pomocą SR (skrót od SkyRocket) otrzymujesz niezawodny dostęp do swojego portfela, odporny na większość zakłóceń technicznych mających miejsce na giełdach. Binance nie raz przepraszało użytkowników, za brak dostępu do portfeli za pośrednictwem strony, ze względu na przeciążenie front-endu. Aplikacje opierające się na API działały w tym czasie prawidłowo. Na Bitmex zdarza się to o wiele częściej.

Największą zaletą SR są jednak narzędzia wchodzące w skład platformy.

Na pewno nie raz spotkałeś się z problemem, gdzie po ustaleniu ceny sprzedaży Limit, kurs powędrował dużo wyżej i nie uzyskałeś zysku, który mogłeś osiągnąć. W naszej aplikacji możesz ustawić kroczącego Stop Loss, uruchamianego od Limitu. Wtedy zamiast sprzedać w tym miejscu zlecenie kroczy do góry, do czasu cofnięcia ceny i dopiero wtedy sprzedaje. Jest to jedno z kilku narzędzi zwiększających zyski, które oferuje SR.

Dajemy też możliwość graficznego śledzenia zmian w Waszym portfolio dla wszystkich używanych przez Was kont giełdowych.

W SR zlecenia Stop-Loss (SL) & Take Profit (TP) mogą być aktywne w tym samym momencie. Pozwala to Wam pozostać bezpiecznym i mieć możliwość uzyskania równocześnie zyskownego Limitu. SR pozwala też na ustawianie zleceń zakupu bez angażowania kapitału dla każdego zlecenia osobno. Zwielokrotnia to możliwość realizacji zlecenia przy bardzo korzystnej cenie, a zakup jednej waluty kasuje pozostałe zlecenia.

Otrzymujecie też możliwość ukrycie zlecenia (np. Stop-Loss’a). Dzięki temu nie jest ono wysłane na giełdę do czasu osiągnięcia wybranej ceny. Nie będzie ono widoczne na giełdzie, co uniemożliwia innym próbę jego wybicia.

Copy Trading umożliwia handel na wielu kontach równocześnie bez potrzeby wprowadzania ustawień na każdym z nich osobno. W SR są one kopiowane na wszystkie konta automatycznie. To idealne rozwiązanie dla trader’ów handlujących na wielu kontach, np. tych, którzy realizują transakcje w imieniu swoich klientów.

I w końcu, kto z Was nie chciałby podjąć wyzwania i zmierzyć się z innymi graczami konkurując o rosnącą pulę nagród? SR pozwala na organizowanie wielu lig dla różnych społeczności skupionych wokół różnych giełd i stowarzyszeń. Nie możemy się już doczekać organizacji zawodów międzynarodowych!

Czy na kontach SkyRocket przechowywane są środki użytkowników?

SkyRocket nie przechowuje żadnych środków użytkowników. Handel odbywa się na kontach klientów zlokalizowanych na giełdach. Nie można również za pośrednictwem SR wypłacić środków z giełdy.

Ile to kosztuje?

Oferujemy subskrypcję za 49$ miesięcznie z pełnym zakresem dostępnych narzędzi, które również można użytkować za darmo podłączając konto giełdowe założone z naszego reflinka. Dodatkowym powodem, dla którego warto to zrobić, będzie cały zestaw profesjonalnych robotów (botów), dostępnych za darmo tylko dla tych którzy założyli konta z naszego polecenia. Oprócz tego mamy profesjonalne konto traderskie, które będzie umożliwiało copy trading, dając możliwość budowania swojej historii traderskiej. W niedalekiej przyszłości da to sposobność przyjmowania kont klientów SR do zarządzania – o ile będziesz w stanie wykazać się dobrymi wynikami w handlu. Jednak tymczasowo, prosimy zainteresowanych traderów o kontakt mailowy: contact@skyrocket.trade.

Inauguracja platformy

W tej chwili zaczynamy udostępniać wersję Beta SkyRocket, aby ludzie mogli się zapoznać z naszym systemem i narzędziami. Cały system social tradingu planujemy uruchomić w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Wymaga to jednak czasu, aby rejestrujący się traderzy mogli wypracować sobie na naszej platformie historię, która będzie pozwalała na ocenę ich umiejętności przez użytkowników. Dlatego chętni do zarządzania kontami innych użytkowników będę musieli mieć minimum kilkumiesięczny staż na SR. Musimy mieć pewność, że żaden użytkownik nie powierzy zarządzania swoim kapitałem traderowi z przypadku.

Jak według nas niebawem wyglądać będzie rynek krypto?

Chcemy zjednoczyć małych graczy, aby mogli wspólnie rywalizować z wielorybami i nie tracić na ich ruchach.

Mamy nadzieję że nasza platforma stanie się standardem interface’u użytkownika, który każda giełda zechce zaadaptować.

Przetestuj za darmo na skyrocket.trade.

Wystarczy, że wybierzesz opcję „register new account” i podasz swój adres email oraz hasło. Następnie kliknij w link aktywacyjny, który przyjdzie na podanego wcześniej maila i zaloguj się na nowo utworzone konto. Więcej na temat działania i korzystania z platformy dowiesz się z darmowego kursu obsługi SkyRocket dostępnego tutaj: SkyRocket.

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion