Bitcoin

Simon Dixon: czeka nas fala upadków banków. Wpłynie to na los Bitcoina

Simon Dixon, dyrektor generalny i współzałożyciel platformy inwestycyjnej kryptowalut BnkToTheFuture, szczegółowo opisuje, co stanie się z Bitcoinem, gdy pakiety pomocowe, […]

Data publikacji: 17 listopada 2020

bitbay

Simon Dixon, dyrektor generalny i współzałożyciel platformy inwestycyjnej kryptowalut BnkToTheFuture, szczegółowo opisuje, co stanie się z Bitcoinem, gdy pakiety pomocowe, jakimi stymuluje rynki rząd, w końcu się skończą.

Simon Dixon mówi, co czeka nas w przyszłości

W nowym wywiadzie Dixon mówi, że prywatne banki mogą nieumyślnie zepsuć rynek nieruchomości, tworząc deflacyjny chaos. Ten uderzy w sektor finansowy.

„Uważam, że kiedy skończą się pakiety bodźców [finansowych od władzy] (…), wtedy ujawni się prawdziwy charakter indywidualnych bilansów [majątkowych] obywateli i pierwsze miejsce, w które ten fakt uderzy, to rynki nieruchomości.

Rynek nieruchomości to tak naprawdę mechanizm, za pomocą którego prywatne banki tworzą waluty cyfrowe za każdym razem, gdy udzielają pożyczki. Więc jeśli banki nie będą sprzedały wystarczającej ilości tych toksycznych aktywów, tak jak miało to miejsce przed ostatnim kryzysem finansowym, to ujawni to bilanse banków takim, jakimi w rzeczywistości one są (…)”

– powiedział i dodał, że w efekcie wywoła to kolejny kryzys.

Jest też zdania, że ​​rządy nie będą już tym razem mogły interweniować na rynku, aby zapobiec upadkowi banków. Co więc wydarzy się dalej?

„Zamiast korzystać z niektórych z tych systemów ubezpieczeniowych FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation), które mają tylko około 1 proc. wszystkich depozytów lub mniej niż 1 proc., potrzebujesz teraz nowej formy pieniędzy, która to zostanie wstrzyknięta do gospodarki. I naprawdę prostym sposobem na zrobienie tego jest po prostu stworzenie aplikacji banku centralnego i apel: „Wszyscy pobierzcie tę aplikację, dostaniecie trochę pieniędzy z helikoptera”. Jeśli zaś dany bank zbankrutuje, wówczas każdy posiadany depozyt zostanie zastąpiony nową cyfrową walutą banku centralnego.

Zasadniczo zastępujesz pieniądze oparte na długach, które zostały stworzone przez prywatny bank, pieniędzmi nieopartymi na długach utworzonymi przez bank centralny i masz nieinflacyjny mechanizm zmniejszania zadłużenia w gospodarce”

– dodał.

Co stanie się z Bitcoinem?

simon dixonDixon uważa, że ​​ludzie nie będą musieli martwić się, że ich fundusze zostaną zamrożone w tych nowych aplikacjach bankowości centralnej, ale powinni martwić się o swoją prywatność i wolności osobiste.

Podkreśla, że ​​w całym tym chaosie potencjalnych upadków banków spodziewa się, że kurs BTC ulegnie ekstremalnej zmienności, ale trend pozostanie wzrostowy.

„Widziałem, jak pewnego dnia Bitcoin spadł z 30 USD do 3 USD. Widziałem, jak z 1250 USD BTC spadło do 250 USD. Widziałem, jak z 20 000 USD spadł do 3 000 USD w ciągu jednego miesiąca. Spodziewam się, że ze 100 000 USD BTC spadnie do 30 000 USD, ale trend jest po prostu jasny.”

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion