Simon Dedic przewiduje kolejną hossę. Bitcoin miałby kosztować 150 tys. dolarów

Wiadomości
bitbay zonda

Współzałożyciel spółki Blockfyre, zajmującej się analizą kryptowalut, uważa, że na rynku rozpocznie się kolejna hossa, co spowoduje wzrost ceny bitcoina do 150 tys. dolarów.

W tweecie z 4 czerwca Simon Dedic napisał, że wzrosty nie obejmą całego rynku kryptowalut, jednak mocniejsze altcoiny, z ugruntowaną pozycją na rynku, również powinny odnotować spore zmiany cen.

Tym razem hossa będzie inna niż w 2017 roku

Bardzo szybki wzrost ceny bitcoina do nowego ATH – 20,000 dolarów w grudniu 2017 roku, odbił się szerokiem echem w mediach. Rozgłos medialny w połączeniu ze wzmożonym zaineresowaniem różnymi ICO oraz panującym wtedy FOMO, skłonił ludzi do inwestowania pieniędzy w niemalże każdy istniejący projekt. Mieli oni nadzieję, że inne kryptowaluty będą piąć się w górę razem z bitcoinem.

W 2017, faktycznie niemalże każdy projekt odnotował znaczny wzrost cen. Simon Dedic uważa, że tym razem nie ma co liczyć na taki rozwój sytuacji. Przewiduje on hossę tylko na rynku bitcoina oraz “pompowanie kilku solidnych altcoinów”.

Prognozy Simona Dedica – BTC, ETH, BNB, LINK, XTZ, VET

Simon Dedic wysnuł także kilka ciekawych prognoz cenowych. Według niego bitcoin odnotuje wzrost o 1400% i osiągnie poziom 150 tys. dolarów.

Analityk przedstawił też swoją prognozę dotyczącą Ethereum. Według Dedica eter wzrośnie o 3750% i jego cena może wynosić nawet 9000 dolarów. Binance coin z kolei ma kosztować 500 dolarów, co oznaczało by wzrost o 2750% od obecnej ceny.

Dedic wróży jeszcze bardziej świetlaną przyszłość dla kryptowalut takich jak Tezoz (XTZ) oraz Chainlink (LINK). Uważa on, że mogą one kosztować nawet 200 dolarów, co stanowiło by wzrost odpowiednio o 6800% i 4450%.

Największy potencjał według współzałożyciela Blockfyre drzemie jednak w kryptowalucie VeChain. Według jego prognozy, cena tej kryptowaluty może wzrosnąć do pozornie małej kwoty, bo tylko 1 dolara. Jednak biorąc pod uwagę aktualną cenę 0,007 dolara, oznaczałoby to bardzo duży wzrost o 14 100%.

Firma VeChain nawiązała współpracę z dostawcami świeżego mięsa w Chinach w celu poprawy identyfikacji produktów, oraz chińską filią Walmarta w celu monitorowania produktów żywnościowych. Ostatnim dużym partnerem VeChain stał się Bayer China.

Tagi
bitcoin hossa bitcoin prognozy ethereum prognozy simon dedic tezos prognozy

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.