Badoo-Bitcoin

Serwis randkowy Badoo rozszerza opcję płatności bitcoin o dodatkowe 17 krajów

Akceptacje

 

Internetowy serwis randkowy, Badoo, rozszerza opcję płatności bitcoin za oferowane przez siebie usługi premium o dodatkowe 17 krajów.

 

Płatności bitcoin akceptowane były w serwisie Badoo od początku tego roku we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

 

Usługa tego typu była możliwa dzięki współpracy Badoo z procesorem płatności bezgotówkowych, Fincollect.

 

Jak mówi jeden z przedstawicieli serwisu, ostatnie decyzje Badoo wynikają z szerszego nastawienia firmy na integrację nowych i nowatorskich technologii:

 

Bitcoin jest relatywnie nową i nowatorską technologią, co odzwierciedla również pozycję Badoo jako jej wczesnego użytkownika. Chcieliśmy znaleźć się naczelne adopcji bitcoina.

 

Jak dodaje, z perspektywy serwisu Badoo, największymi korzyściami wynikającymi z płatności tego typu są między innymi niskie koszty transakcyjne, a także możliwość ograniczenia tzw. obciążeń zwrotnych (chargebacków), z którymi borykają się handlowcy korzystający z usług operatorów płatności bezgotówkowych takich jak: Visa czy MasterCard.

 

Według serwisu, bitcoin cieszył się jak dotąd podobnym zainteresowaniem jak innego rodzaju alternatywne metody płatności. Z tego względu Badoo poszukuje obecnie sposobów na zachęcenie nowych użytkowników do korzystania z BTC:

 

Obecnie nie oferujemy żadnego rodzaju zniżek czy też dodatkowych funkcjonalności za rozliczenia w bitcoinach, jednakże, jest to coś czemu przyjrzymy się dokładniej, kiedy tylko udostępnimy płatności bitcoin globalnie na wszystkich platformach Badoo.

 

Aktualnie serwis randkowy Badoo oferuje ponad 30 rodzajów płatności w 84 walutach.

 

Badoo działa w ponad 180 krajach, mogąc pochwalić się liczbą ponad 240 milionów zarejestrowanych użytkowników.

 

W naszym kraju już od ponad roku płatności bitcoin przyjmuje podobnego rodzaju serwis społecznościowo-randkowy, Fotka.pl.

 

 

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości ze stron bitcoin.pl wymaga uprzedniej zgody portalu.

 

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
akceptacja Badoo bitcoin kryptowaluty płatności portal randki randkowy serwis

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.