Scott Melker: ETH przyćmi w tym roku BTC

2021-04-11 Ethereum Kursy kryptowalut Wiadomości

Według profesjonalnego inwestora Scotta Melkera „ogromny potencjał wzrostu” ETH może w tym roku przyćmić sukces Bitcoina. Jego zdaniem za 1 […]

Według profesjonalnego inwestora Scotta Melkera „ogromny potencjał wzrostu” ETH może w tym roku przyćmić sukces Bitcoina. Jego zdaniem za 1 ETH będziemy wkrótce płacić 10 000 USD.

Scott Melker: ETH uzyska lepsze wyniki niż BTC

Ethereum prawdopodobnie osiągnie lepsze wyniki niż Bitcoin. Przynajmniej w krótkim okresie – tłumaczył niedawno weteran handlu kryptowalutami Scott Melker w ekskluzywnym wywiadzie dla Cointelegraph.

Melker postrzega obecny okres konsolidacji ceny Bitcoina jako szczególnie dobry sygnał dla drugiej co do wielkości kryptowaluty, która niedawno osiągnęła nowe ATH. Inwestor uważa, że sukces Etheru okaże się docelowo głównym katalizatorem nowej hossy na rynku altcoinów.

Ujawnił również, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy w dużej mierze zmieniał swoją strategię – zamiast Bitcoina wybierał właśnie Ether. Wszystko to, by wykorzystać „ogromny potencjał wzrostu” Ethereum. Jego zdaniem sieć to nowy Internet.

– Dla mnie to jak inwestowanie w Internet na początku lat 90. – powiedział Melker.

Według niego Ethereum może osiągnąć cenę docelową na poziomie aż 10 000 dolarów. Ma mieć to miejsce już pod koniec 2021 roku. Jak dodał, nie widzi w tym nic szalonego czy dziwnego.

Nie rozumiem, dlaczego miałoby to być szalone. Od obecnego poziomu to tylko 5x. […] Bitcoin zrobił prawie trzy razy tyle w zeszłym roku – wyjaśnił.

Scott Melker eth

Nowa fala hossa wisi w powietrzu

Choć nie jest to porada inwestycyjna, warto dodać, że na rynku można wyczuć oczekiwanie na nową falę hossy. Nawet Elon Musk zasugerował ostatnio, że coś poleci wkrótce na Księżyc. Jego fani uznali, że chodzi o BTC lub DOGE. Więcej na ten temat napisaliśmy tutaj.

Dziś za 1 ETH trzeba zapłacić 2 126 USD, z kolei 1 BTC kosztuje 59 561 USD.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
btc ETH eth kurs Scott Melker Scott Melker eth

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.