Satsback – zwrot w bitcoinach za zakupy na Black Friday (i nie tylko)

Bitcoin

Święto wielkich wyprzedaży zbliża się wielkimi krokami i oficjalnie otworzy świąteczny sezon zakupów – już w najbliższy piątek 27 listopada. […]

Święto wielkich wyprzedaży zbliża się wielkimi krokami i oficjalnie otworzy świąteczny sezon zakupów – już w najbliższy piątek 27 listopada. Zapewne część z was wyczekuje przecen z okazji Black Friday, aby kupić wymarzony sprzęt trochę taniej lub zaoszczędzić na prezentach świątecznych. Równocześnie obserwujemy jak bitcoin pokonuje (przynajmniej w PLN) najwyższe poziomy z 2017 roku i czytamy nagłówki artykułów, w których już nawet analitycy dużych banków przewidują poziomy między 200-300 tys. dolarów za jednego bitcoina! W takich chwilach w naszych głowach mimowolnie zaczyna pojawiać się odwieczne pytanie – czy mam wystarczająco dużo bitcoina?

Czy zamiast przecenionego telewizora , nie kupić więcej satoshi? A może to właśnie satoshi są najlepszym prezentem pod choinkę? Dziś jednak możemy połączyć jedno z drugim. Dzięki usłudze Satsback możemy otrzymywać zwrot w bitcoinach za nasze codzienne (i te niecodzienne) zakupy.

Wraz z rosnącym zrozumieniem potencjału bitcoina, u sporej części użytkowników, zaczynają też zmieniać się przyzwyczajenia konsumenckie. Obserwując, jak bitcoin na przestrzeni lat zyskuje na wartości, zaczynamy mniej wydawać na rzeczy niepotrzebne, a oszczędności zamieniamy z tracących na wartości złotówek – na rosnącego na wartości bitcoina.

Więcej na temat oszczedzania w bitoinie, pisaliśmy juz w czerwcu tego roku. Idealnie ten fenomen przedstawia książka “Standard Bitcoina”, której polskie wydanie ukazało się kilka dni temu – gorąco polecamy ją jako lekturę obowiązkową. Poniższy obrazek – na przykładzie konkretnych lat – pokazuje nam cenę najnowszej konsoli Playstation w dniu premiery w przeliczeniu na bitcoina. Wnioski nasuwają się same.

Satsback Playstation

Satsback.com to doskonały kompromis na ten nadchodzący okres zwiększonych, planowanych i tych mniej planowanych wydatków. To innowacyjna platforma zakupowa typu cashback, dzięki której możemy dostać zwrot od kilku (do kilkunastu!) procent ceny. Jeśli estymacje cenowe analityków się sprawdzą, nawet kilkuprocentowy zwrot w bitcoinie może w przyszłości zwrócić nam wartość całego zakupu!

Oszczędzaj w ponad 200 sklepach dzięki Satsback

Satsback.com w swojej ofercie posiada już ponad 200 największych marek, takich jak m.in. Allegro.pl, eobuwie.pl, Nike.pl, Mediamarkt.pl, Sephora.pl czy Aliexpress.com, ze stale rosnącą liczbą nowych sklepów. Wachlarz dostępnych produktów jest więc bardzo szeroki i każdy znajdzie tu coś dla siebie i bliskich, a przy okazji zaoszczędzi trochę BTC.

Dla czytelników, którzy jeszcze nie mięli okazji przetestować Satsback.com przygotował specjalną ofertę. Wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się za pomocą poniższego linku i zrobią pierwsze zakupy otrzymają w prezencie 2000 satoshi na dobry początek!

Rejestracja w Satsback z bonusem: https://satsback.com?src=bitcoinpl

Bitcoin nie zwalnia tempa i w ostatnich dniach przebił szczyty w polskich złotych z grudnia 2017 roku. Dla coraz większej grupy ludzi staje oczywiste, że BTC może być dobrym sposobem oszczędzania.

Czesto mówi sie o bitcoinie, że jest “cyfrowym złotem” i że konkuruje ze złotym kruszcem, jako globalnym miernikiem wartości pieniądza. Globalny rynek złota jest wyceniany na około 9 bilionów USD. Nawet przy dzisiejszych szczytach jest to 25 razy więcej niż wartość całego rynku bitcoina.

Gdyby bitcoin przejął wartość globalnego rynku złota, cena bitcoina osiągnęłaby 1,7 miliona złotych. Może się to wydać szalone, ale my wierzymy, że ten poziom jest osiągalny. Kluczowym słowem w “cyfrowym zlocie” jest wyraz „cyfrowe”. Naszym zdaniem fizyczność złota mocno je zawsze ograniczała. Według nas, cyfrowe złoto jutra, będzie warte o wiele więcej od tego fizycznego dzisiaj.

Patrzenie na wartość bitcoina przez pryzmat ceny za 1 BTC jest złudne, bo na pierwszy rzut oka wartość wydaje się bardzo wysoka. Większość użytkowników nie dostrzega, że w perspektywie globalnego rynku finansowego wartość bitcoina jest dalej mikroskopijna. W końcu 70 tysięcy złotych przewyższa wartość oszczędności większości ludzi w Polsce i nie tylko. Dlatego polecamy liczyć nasze oszczędności w satoshi (sats), których jest aż 100 milionów w jednym bitcoinie. Stąd też nazwa platformy zakupowej satsback.com.

Bardzo dobrze tlumaczy to książka “Standard Bitcoina” napisana przez Saifedean Ammous. Kilka dni temu ukazało sie polskie tłumaczenie, którego patronami są m.in. Satsback.com i Bitcoin.pl. Polecamy tę lekturę każdemu, kto chce rozwijać swoją wiedzę na temat Bitcoina.

Tagi
bitcoin oszczędzanie black friday cashback cashback bitcoin cashback btc cashback w bitcoinach oszczędzanie oszczędzanie w bitcoinach satoshi satsback

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.