Wiadomości

Santiment: czeka nas wyrywanie ETH ze „słabych rąk”

Platforma analityczna Santiment twierdzi, że inwestorzy Ethereum powinni zachować ostrożność w perspektywie krótkoterminowej. Santiment o ETH W nowym wątku na […]

Data publikacji: 6 sierpnia 2020

bitbay

Platforma analityczna Santiment twierdzi, że inwestorzy Ethereum powinni zachować ostrożność w perspektywie krótkoterminowej.

Santiment o ETH

SantimentW nowym wątku na Twitterze Santiment zauważa, że kurs ETH poszedł do góry za daleko i za szybko.

„Średnie zwroty Ethereum dla traderów w ciągu ostatniego miesiąca były wyjątkowe (+23,98 proc.) (…). Problem polega na tym, że były one zbyt wyjątkowe. Nasze wskaźniki MVRV wskazują, że zwroty z 30 dni dla kupujących ETH są najwyższe od 14 lutego, a zwroty z 90 dni (+47,93) są najwyższe od 18 lutego”

– twierdzi firma.

Teraz Santiment spodziewa się wyrywania ETH ze słabych rąk. To jednak prognoza dot. krótkiego okresu. W dłuższej perspektywie cena ETH ma zdaniem platformy nadal rosnąć.

Inny ciekawy projekt

W międzyczasie Santiment zwraca uwagę na pewną zdecentralizowaną kryptowalutę o niskiej kapitalizacji. Ampleforth (AMPL) to nowy rodzaj kryptowaluty, który stara się osiągnąć równowagę cenowo-podażową. Zgodnie z oficjalnym dokumentem, podaż AMPL rośnie lub kurczy się co 24 godziny w zależności od ceny tokena.

Santiment twierdzi, że ten wyjątkowy przypadek użycia wydaje się przyciągać uwagę inwestorów kryptowalutowych, a sentyment do niego widoczny w mediach społecznościowych i jest „wyjątkowo pozytywny”. To ostatnie ponoć wyraźnie się umacnia.

Ponadto Santiment uważa, że ​​wieloryby gromadzą więcej coinów, mimo że wartość AMPL spadła w ciągu ostatnich kilku dni.

Dziś za 1 BTC na giełdach płaci się zaś 11 700 USD, co przekłada się na skok ceny o 2,5 proc. w skali doby. Z kolei ETH niejako stanęło w miejscu. Kurs wynosi „tylko” 395 USD, czyli niemal tyle samo, co wczoraj. Możliwe, że to wstęp do korekty.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możecie zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Z kolei pewne miejsce, w którym możecie kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. polska giełda kryptowalut Coinquista. Jeśli nie macie jeszcze konta na platformie, w tym miejscu możecie je szybko i sprawnie utworzyć: LINKTu zaś przeczytacie, jak łatwo i szybko utworzyć konto.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion