Rycerz Mikołaj walczy z SMA. Wspierają go rycerze Bitcoina – dołączysz?

Wiadomości

Poznajcie Mikołaja. Ten dzielny Rycerz ma dwa lata i zmaga się z bardzo trudną chorobą. Jako polskie środowisko kryptowalut chcemy […]

Poznajcie Mikołaja. Ten dzielny Rycerz ma dwa lata i zmaga się z bardzo trudną chorobą. Jako polskie środowisko kryptowalut chcemy wesprzeć Mikołaja w jego trudnym boju z SMA. Na terapię genową i rehabilitację potrzebujemy 9 000 000 milionów złotych. Zbiórka już na półmetku!

OFICJALNA ZBIÓRKA DLA MIKOŁAJA

Rycerz Mikołaj i jego walka

Od pół roku Rycerz Mikołaj razem z rodziną zmagają się z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni. Ta ciężka i rzadka choroba prowadzi do zaniku mięśni szkieletowych, a w ostateczności – do częściowego lub całego paraliżu ciała. SMA dotyka osób w różnym wieku, jednak ponad 90% przypadków dotyczy niemowląt lub okresu wczesnego dzieciństwa.

Od pół roku walczymy z najgroźniejszym przeciwnikiem, jakiego można sobie wyobrazić – z chorobą, która trawi malutkie ciałko naszego dziecka, z chorobą, która tylko czeka, by odebrać mu to, co ma – siadanie, przełykanie, oddychanie…

Potrzebujemy też Ciebie, KryptoRycerzu!

Najskuteczniejszą metodą walki z SMA jest kosztowna terapia genowa. Aby móc wygrać walkę z tym strasznym przeciwnikiem, Mikołaj i jego rodzice muszą zebrać aż 9 000 000 złotych na specjalny, nierefundowany lek, a także późniejszą rehabilitacje. Z tej ogromnej kwoty udało się już zebrać ponad 5 000 000 złotych.

Dlatego wzywamy Polską Społeczność Kryptowalut do stanięcia do walki u boku Mikołaja i jego rodziców! Mike Satoshi stworzył specjalną zbiórkę wspierającą Mikołaja w jego boju przeciw SMA. Poza możliwością wpłaty środków za pomocą portalu Siepomaga.pl, możemy również wesprzeć Rycerza dzięki wpłatom dokonanym w kryptowalutach ETH, BTC, LTC i NANO.

Pod tym linkiem znajdziecie szczegóły Kryptowalutowej zbiórki dla Mikołaja!

Już w tym momencie z naszych KryptoŚrodowiskowych wpłat udało się zebrać 49 000 złotych.. Jako kryptowaluciarze chcemy odłóżmy zakup naszego Lambo na nieco później i wypełnijmy wspólnie tę największą skarbonkę Mikołaja. Wspólnie możemy dodać mu sił!

Pewnie każdy chłopak w dzieciństwie chciał być rycerzem i walczyć z potworami. Jedne były wielkie, inne mieściły się pod łóżkiem. Miały jedną wspólną cechę – żaden dorosły nie mógł ich zobaczyć. Choroby naszego synka też nie widać na zdjęciach, ale stanowi śmiertelnie niebezpieczne zagrożenie i nikt za niego tej trudnej z nią walki nie wygra. Jedyne, co możemy zapewnić Mikusiowi, to najlepszą obecnie dostępną zbroję w postaci terapii genowej.

Rodzice

 

Tagi
akcje charytatywne pomaganie pomoc potrzebującym Rycerz Mikołaj SMA

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.