Robert Kiyosaki coś tam o bitcoinie próbuje powiedzieć – Bitcoin Radio #12

2020-09-21 Bitcoin Radio Podcast

Szach mat na Bitcoin Radio! Bitcoin Radio klasycznie już rozpoczniemy od przeglądu rynków. Przez ostatnie 7 dni bitcoin i ethereum […]

Open in Spotify

Szach mat na Bitcoin Radio!


Bitcoin Radio klasycznie już rozpoczniemy od przeglądu rynków. Przez ostatnie 7 dni bitcoin i ethereum zachowywały się zgoła inaczej. Kryptowalutowy król sukcesywnie odzyskiwał straconą dwa tygodnie temu wartość, natomiast projekt Vitalika Buterina zmagał się z serią wzlotów i upadków.

W tym samym czasie zaczęła spadać liczba aktywnych adresów BTC o wartości mniejszej niż 1 bitcoin. Jak nietrudno się domyślić, spora część środków z takich portfeli została zamrożona w Defi. To właśnie zdecentralizowane finanse w ostatnich miesiacach są odpowiedzialne za największe zamieszania na rynku kryptowalutowym.

Dość dobrą z kolei wiadomością jest informacja o sporym wzroście liczby btomatów na świecie. Ich liczba przekroczyła już 10 000. Również w Polsce aktywnie rozwija się ten segment rynku kryptowalutowego. Bitomaty skutecznie pomagają Polakom na wymianę gotówki na kryptowaluty w bezpieczny – analogowy sposób. Pozostaje tylko trzymać kciuki i liczyć, że tendencja wzrostowa będzie nadal, w sensowny sposób, się utrzymywać.

Tether w ciągu tego roku zwiększył swoją kapitalizację aż 4-krotnie. Kontrowersyjny stablecoin jest aktualnie 3 w rankingu kapitalizacji kryptowalutą. Mimo swojej wątpliwej opinii, Tether nadal jest najchętniej wybieranym i najpopularniejszym narzędziem wykorzystywanym na giełdach.

Jak zaskoczy Robert Kiyosaki?

Robert Kiyosaki – ten który napisał książkę i sprzedawał ją w systemie mlm, znowu wypowiedział się o bitcoinie. O tym też porozmawiamy. Kiyosaki wierzy, że po pandemi cena najpopularniejszej kryptowaluty spadnie. Jest to ciekawa predykcja, czy warto się z nią zgodzić?

To, a także inne tematy w Bitcoin Radio!

 

Tagi
bitcoin mlm robert kiyosaki

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.