Revolut wprowadza u siebie DOGE

Giełdy kryptowalut

Revolut poinformował właśnie w swoim oficjalnym komunikacie o tym, że wprowadza w swojej aplikacji kolejną kryptowalutę. Co ciekawe, chodzi o […]

Revolut poinformował właśnie w swoim oficjalnym komunikacie o tym, że wprowadza w swojej aplikacji kolejną kryptowalutę. Co ciekawe, chodzi o Dogecoina (DOGE). Oznacza to, że dziś na platformie firmy można już obracać aż 30 cyfrowymi walutami. Spółka w ostatnim czasie wykorzystuje hossę na rynku kryptowalut i wprowadza u siebie kolejne cyfrowe monety.

Revolut i DOGE

Revolut, widząc zapotrzebowanie rynkowe, wprowadza u siebie coraz więcej kryptowalut. Umożliwia swoim klientom obracanie kolejnymi cyfrowymi aktywami. Od pewnego czasu wręcz co tydzień w każdy wtorek dodaje nową walutę.

W ramach serii „New Tokens Tuesday” już w zeszłym tygodniu dodano aż 8 nowych tokenów: ATOM, NKN, MATIC, ALGO, CELO, BAND, LINK i TRB.

Teraz Revolut poinformował, że wprowadza u siebie Dogecoina. Co ciekawe, kryyptowalutę dodano po sugestiach użytkowników firmy, którzy prosili o to już od paru miesięcy.

Who let the DOGEs out? Dogecoin już w ofercie Revolut!
Słuchamy Waszych sugestii i zapytań, a o DOGE było ich wiele, zatem jest Dogecoin i osiem kolejnych nowych krypto. W ostatnich dniach w aplikacji pojawiły się ATOM, NKN, MATIC, ALGO, CELO, BAND, LINK i TRB, a dziś także DOGE.
Uwaga: ceny tokenów podlegają dużym wahaniom, kupowanie kryptowalut wiąże się z ryzykiem utraty kapitału
– napisano w komunikacie.

revolut doge

Jak kupić Dogecoina za pomocą aplikacji Revolut? To proste. Wystarczy wejść na zakładkę Kryptowaluty i „kliknąć” w pole Zainwestuj. W kolejnym kroku wystarczy wybrać na liście pozycję Dogecoin i wpisać kwotę, za jaką chcemy kupić coiny.

DOGE

DOGE z kryptowaluty-mema staje się jedną z czołowych cyfrowych walut świata. To głównie efekt działań Elona Muska, który zaczął promować Dogecoiny za pomocą swojego konta na Twitterze. Żartował, że chce być CEO projektu i dodawał, że DOGE to „kryptowaluta ludu”.

Dziś za 1 Dogecoina należy zapłacić 0,33 USD, czyli 2,6 proc. więcej niż wczoraj, ale zarazem aż 22 proc. mniej niż 7 dni temu. ATH kryptowaluty wynosi ok. 0,72 USD.

Założona w lipcu 2015 roku przez posiadającego rosyjskie korzenie Nikolaya Storonskiego firma Revolut, jak sama siebie określa, stanowi „alternatywę dla światowego systemu bankowego”. Spółka zajmuje się emisją kart płatniczych, kompatybilnych z systemem Mastercard.

Tagi
doge doge revolut giełda kryptowaluta Revolut

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.