Bitcoin Radio Podcast

Rekord Binance Coin, BTC pobity – Bitcoin Radio #34

Co tydzień zastanawiam się, czy to już ten moment, w którym mogę powiedzieć, że oficjalnie poziom absurdów rynku kryptowalutowego wyrównał […]

Data publikacji: 23 lutego 2021

bitbay

Co tydzień zastanawiam się, czy to już ten moment, w którym mogę powiedzieć, że oficjalnie poziom absurdów rynku kryptowalutowego wyrównał poziom 2017 roku. Mam wrażenie, że w tym tygodniu… TAK. Stało się to głównie dzięki Binance Coin, które z wielkim przytupem ląduje na trzecim miejscu rankingu kapitalizacji kryptowalut. Rekord Binance Coin to coś niezwykłego.

Open in Spotify

Rekord Binance Coin

Rekordowy wrost Binance Coin jest czymś niezwykłym z przynajmniej kilku powodów. BNB jest natywnym coinem giełdy kryptowalutowej, a nie kryptowlutą/projektem technologicznym. Kolejną istotną sprawą jest to, że wzrost wartości Binance Coin o ponad 100% w ciągu ubiegłego tygodnia ustawia nie tylko nowe ATH w stosunu do dolara. Rekord Binance Coin dotyczy również par kryptowalutowych. Kryptowaluta największej giełdy zdecentralizowanych aktywów nigdy nie była notowana tak wysoko w stosunku do Bitcoina. O tym fakcie poinformował sam CZ – twórca giełdy.

Jeszcze więcej w Bitcoin Radio

Poza zachwytami nad projektem giełdy Binance, zwrócimy też uwagę na Ether i Bitcoina, któe również radzą sobie bardzo dobrze w ostatnim tygodniu. Pomimo oczywistych sukcesów pojawiły się też głosy sceptyczne. Jednym z nich jest opinia Charlesa Hoskinsona. Twórca Cardano uważa, że Bitcoin nie oferuje swoim użytkownikom nic poza popularnością. Całkowitym zbiegiem okoliczności, to właśnie jego projekt ma być tym “najlepszym najsilniejszym”, bo w końcu jest blockchainem trzeciej generacji. To jednak nie wszystko. Przestrogą dla świata kryptowalut podzielił się też Michael Burry. Człowiek, który w 2008 rok przeiwdział kryzys na rynku nieruchomości twierdzi, że państwa cały czas mogą zdusić Bitcoina w zarodku. Z ciekawą opinią tego jegomościa warto się zapoznać.

Przede wszystkim chciałem Was zachęcić do aktywnego wspierania Bitcoin Radio Podcast. Wszystkie dostępne odcinki znajdziecie na głównych platformach streamingowych: Spotify, Google Podcast, Apple Podcast. Możecie mnie słuchać również na kanale YouTube Kryptoraport.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion