Rejestracja CoinDeal – jak krok po kroku zarejestrować konto na giełdzie CoinDeal.

Giełdy kryptowalut Poradnik

Spis treści Rejestracja CoinDealJak założyć konto na giełdzie CoinDealPierwsze logowanieWeryfikacja konta na giełdzie kryptowalut CoinDealDodatkowe etapy weryfikacji Rejestracja CoinDeal Rejestracja […]

Rejestracja CoinDeal

Rejestracja konta na giełdzie kryptowalut CoinDeal jest bardzo prosta i nie zajmuje więcej niż 5 minut. Platforma CoinDeal weszła na rynek w marcu 2018 roku i od razu oczarowała użytkowników doborową obsługą klienta, prostym interfejsem oraz ciągłym wzrostem ilości dostępnych par wymiany. Nic dziwnego, że bardzo szybko dołączyła do czołówki najlepszych giełd kryptowalutowych w Europie. Firma CoinDeal zlokalizowana jest na Malcie i podlega jednostce prawnej Malta Digital Innovation Authority, co zapewnia użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa. Więcej na temat samej platformy CoinDeal przeczytasz w tym artykule: LINK

Jak założyć konto na giełdzie CoinDeal

Na początku kliknij w link rejestracyjny. Po przeniesieniu na stronę rejestracyjną, wypełnij podstawowe dane: 

 • adres e-mail;
 • hasło (pamiętaj, aby zawrzeć jedną wielką literę, cyfrę oraz znak specjalny);
 • powtórz to samo hasło;
 • zaznacz dwie zgody;
 • wybierz kraj wydania dokumentu, którym masz zamiar zweryfikować konto na CoinDeal w dalszej części rejestracji;
 • zaznacz, że nie jesteś robotem i wypełnij żądane zadanie.

Gdy wszystkie wymagane pola zostały uzupełnione, wciśnij „załóż konto”.

coindeal rejestracja 1

W kolejnym kroku rejestracji konta na giełdzie, wejdź w wiadomość od CoinDeal, która znajduje się na podanej przez ciebie skrzynce mailowej i kliknij w link aktywacyjny. Po aktywacji konta zostaniesz przeniesiony do strony logowania, na której wpisujesz dane swojego profilu.

Coindeal Rejestracja 2

Pierwsze logowanie

Po zalogowaniu się na nowo utworzone konto na giełdzie kryptowalut CoinDeal, przyjdzie czas na optymalizację:

 • wybierz typ konta (jeśli jesteś osobą prywatną wybierz „konto prywatne”, jeśli reprezentujesz firmę zaznacz „konto firmowe”);
 • wpisz swoje imię i nazwisko, kod oraz numer telefonu.

Coindeal Rejestracja 3

Po wciśnięciu „wyślij”, następnym krokiem będzie wpisanie kodu z sms-a, który został wysłany na podany przez Ciebie numer telefonu.

Coindeal Rejestracja 4

W następnym etapie, ze względów bezpieczeństwa wymagana jest instalacja aplikacji Google Authenticator na telefon. Wiedząc, że token 2FA znacznie poprawia bezpieczeństwo konta, CoinDeal uczynił ten krok obowiązkowym dla wszystkich użytkowników. Aplikację Google Authenticator możesz bez problemów ściągnąć z internetu na smartfona z Androidem lub iOS. Gdy już to zrobiłeś, wystarczy zapisać i schować w bezpiecznym miejscu podany sekretny kod – będzie on potrzebny np. do przeniesienia generatora kodów autoryzacyjnych 2FA na inne urządzenie.

Potem włącz aparat w swoim smartfonie i zeskanuj kod QR widoczny na ekranie (lub wpisz ręcznie sekretny kod bezpośrednio do aplikacji Google Authenticator). Jednak to nie koniec tego etapu, potrzebujesz jeszcze wpisać kolejny kod, tym razem autoryzacyjny, wyświetlany w aplikacji Google Authenticator. Pamiętaj, że kody autoryzacyjne w tej aplikacji generowane są co 30 sekund a poprzedni traci ważność wraz z pojawieniem się nowego. Po wszystkim kliknij „potwierdź”, by przejść do kolejnego kroku rejestracji konta na giełdzie CoinDeal.

rejestracja coindeal 5

Weryfikacja konta na giełdzie kryptowalut CoinDeal

Gdy już zostałeś przeniesiony do świeżo utworzonego profilu, w następnym kroku potrzebujesz wypełnić podstawowe dane o sobie, w celu weryfikacji konta na CoinDeal. Jest to standardowa procedura, zgodna z wymogami AML (Anti-Money Laundering – przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy). Pamiętaj, że informacje muszą się zgadzać z danymi na dokumencie tożsamości.

rejestracja coindeal 6

Dodatkowe etapy weryfikacji

Jeśli chcesz handlować kryptowalutami do 15 000 EUR, potrzebujesz udostępnić zdjęcia lub skan jednego wybranego dokumentu. Może to być:

 • dowód tożsamości
 • paszport
 • prawo jazdy

Postępuj zgodnie ze wskazówkami, wyświetlanymi na ekranie podczas tego etapu.

rejestracja coindeal 8 rejestracja coindeal 7

Kolejnym etapem weryfikacji konta na CoinDeal jest dodanie skanu lub pdf dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania. Dzięki temu etapowi twoje konto będzie pozbawione jakichkolwiek limitów dot. obrotu na giełdzie. Pamiętaj, że adres na dokumencie, który zdecydowałeś się udostępnić musi być zgodny z tym, który podałeś we wcześniejszym etapie weryfikacji i widnieje na podanym dowodzie tożsamości. Możesz zamieścić jeden z wymienionych poniżej dokumentów:

 • korespondencja z banku (np. wyciąg z konta lub potwierdzenie przelewu, na którym widniejesz jako nadawca)
 • dokument z urzędu skarbowego
 • rachunek za gaz, wodę, ogrzewanie, prąd lub czynsz

Pamiętaj, że pismo nie może być starsze niż 3 miesiące. Na koniec zaznacz „potwierdzam, że wprowadzone informacje są prawdziwe (…)” i kliknij w przycisk „potwierdź”.

rejestracja coindeal 9Jeśli wszystkie wprowadzone dane i dokumenty zostaną zweryfikowane jako prawidłowe, będziesz mógł cieszyć się w pełni funkcjonalnym kontem na polskiej giełdzie kryptowalut CoinDeal.

Tagi
CDL coindeal rejestracja giełda bitcoin giełda kryptowalut giełda kryptowlaut coindeal giełdy kryptowalut rejestracja coindeal

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.