za

Reakcja na działania SEC! – Analiza rynków – 12 projektów!

Binance Launchpool

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) opóźniła do października podjęcie decyzji w sprawie wszystkich wniosków o utworzenie spotowego funduszu ETF opartego na BTC złożonych przez BlackRock, WisdomTree, Invesco Galaxy, Wise Origin, VanEck, Bitwise i Valkyrie Digital. Informacja ta przyczyniła się ponad 5-procentowego spadku notowań czołowej kryptowaluty. Wskutek tej wyprzedaży, kurs BTC powrócił poniżej 26 tys. USD. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie oczekiwać moglibyśmy ponownego przetestowania technicznego wsparcia zlokalizowanego w wysokości 25 tys. USD.

W dzisiejszym odcinku analiza: BTC, ETH, INJ, WAVES, DOT, SHIB, AZERO, LDO, GALA, MATIC, SUI, XRP

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności