rahim black

Rahim Blak: Czy człowiek może być kryptowalutą?

Kryptowaluty
bitbay zonda

Już 25 lipca (czwartek) o godz. 20:00 w Krakowie odbędzie się wydarzenie o intrygującym szyldzie “Czy człowiek może być kryptowalutą?” Prowadzącym i prezentującym nowe idee na rynku kryptowalut ma być znany influencer Rahim Blak.

Z opisu wydarzenia na Facebooku dowiadujemy się więcej o evencie:

“Po raz kolejny będę dla Was dostępny online podczas premiery Prezki z Sapiency&Obligain Partners Day, gdzie rozmawialiśmy o przyszłościowych formach inwestowania. Czekam na Wasze pytania w komentarzach, a tym razem opowiem:
– CZY CZŁOWIEK MOŻE BYĆ KRYPTOWALUTĄ?
– Co jest najistotniejsze w tworzeniu nowych biznesu? TEAM – PRODUKT – CZAS?
– Dlaczego tworzymy swój własny blockchain?
– Jakie produkty opracowuje Sapiency i dlaczego stanowią przyszłość gospodarki?”

Rahim Blak

Rahim Blak to, jak sam o sobie pisze, “CEO click community – agencji social media zatrudniającej ponad 80 social media specjalistów oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone – pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie, ze sprzedaży na WSEI w Krakowie i Social Employer Brandingu na Akademii Leona Koźmińskiego . Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.”

Podobnie jak youtuber Szczepan Bentyn, wyemitował swoje tokeny personalne – Rahim Coiny.

Choć dziś tokeny personalne wzbudzają nadal kontrowersje, są jednym z bardziej intrygujących zjawisk w świecie kryptowalut. I to pod tym względem warto zainteresować się tą kwestią. Czy są one przyszłością marketingu i rynku cyfrowych walut? Przekonamy się w przyszłości. Z pewnością warto jednak zapoznać się z tym tematem.

Szczegóły wydarzenia

Szczegóły wydarzenia można znaleźć pod tym linkiem.

Tagi
Blockchain kryptowaluty Rahim Blak RahimCoin tokeny personalne wydarzenie Rahim Blak

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.