za
Analiza techniczna

Przebiliśmy wsparcie! Czas na wzrosty? – Analiza Bitcoin, Ethereum, DogeCoin, Solana i inne

Konferencja Kryptoraport

Bardziej jastrzębi niż oczekiwano wydźwięk komunikatu oraz wypowiedzi prezesa Jerome Powella po grudniowym posiedzeniu Federalnego Komitetu ds. Operacji Otwartego Rynku (FOMC) sprawiły, że Bitcoin odbił się od oporu w wysokości 18 500 USD. Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się więc, że w najbliższym czasie BTC może doświadczyć przynajmniej niewielkiej deprecjacji. Nie musi to jednak oznaczać jego trwałego powrotu na ścieżkę spadków.

Rynki finansowe wciąż wyceniają bowiem, że Rezerwa Federalna dokona jeszcze zaledwie dwóch podwyżek stóp proc. po 25 pb. każda podczas posiedzeń w lutym i marcu przyszłego roku, po czym przejdzie z zacieśniania do normalizacji, by następnie jeszcze przed końcem przyszłego roku dokonać pierwszych obniżek stóp proc., co z kolei stanowić mogłoby wsparcie dla wzrostu aktywów ryzykownych, do których zaliczają się m.in. akcje i kryptowaluty.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, DOGE, SOL, TRX, UNI, AVAX, XLM, QNT, YLD, TVK, WBT

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności