za
bitbay chainlink

Program partnerski giełdy BitBay – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Największa pod kątem wolumenu polska giełda kryptowalut – BitBay dzieli się zyskiem ze swoimi użytkownikami. Platforma posiada ciekawy program partnerski, który może być dla wielu osób ciekawym sposobem na dodatkowe zarobki w kryptowalutach.

“Dołącz do programu i przekonaj się jakie to łatwe i przyjemne. Udostępniaj swój unikalny link Programu Partnerskiego gdzie zechcesz. W momencie, w którym ktoś dołączy do giełdy BitBay z Twojego polecenia, Twoją nagrodą będzie dożywotnia prowizja, która będzie uznawana automatycznie za każdą transakcję wykonaną przez Twoich afiliantów”

– możemy przeczytać na stronie internetowej giełdy.

BitBay – program partnerski

bitbayBy dołączyć do programu partnerskiego giełdy BitBay wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Zalogować się na BitBay.net. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w panelu giełdy. Jeśli nie masz jeszcze konta, nic prostszego – utworzysz je w kilka minut!
  2. Następnie dołącz do programu BitBay. Jak to zrobić? Wejdź w zakładkę “Program Partnerski”, która znajduje się w panelu giełdy po lewej stronie. Kliknij niebieski przycisk z napisem “Dołącz do Programu Partnerskiego”. I gotowe! Możesz zacząć zarabiać.

  3. Pobierz materiały promocyjne. Udostępniaj grafiki, gdzie tylko chcesz lub wysyłaj link znajomym! Im więcej osób zarejestruje się z Twojego polecenia – tym większy będzie Twój zarobek.

  4. Zarabiaj! Od teraz środki na Twoim koncie będą pojawiały się nawet kiedy śpisz. Twoja prowizja będzie przyznawana w walucie, w jakiej była wykonana transakcja.

Więcej informacji o programie partnerskim BitBay znajdziesz pod tym adresem.

Czołowa polska giełda kryptowalut

Jak wspomnieliśmy na wstępie, BitBay pozostaje dziś czołową polską giełdą, która pomaga w handlu cyfrowymi walutami. Firma systematycznie dodaje nowe usługi i narzędzia na swojej platformie, dzięki czemu użytkownicy mają do dyspozycji coraz więcej możliwości.

Na uwagę zasługuje m.in. BitBay Pay 3.0. –  ulepszona i rozszerzoną wersja licencjonowanego operatora płatności w kryptowalutach. Klienci mogą od tygodnia kupować i sprzedawać nowe tokeny.

“Od dzisiaj możecie tradować coinami z pierwszej setki CoinMarketCap: Maker (MKR), Pundi X Labs (NPXS), ChainLink (LINK), Sirin Labs (SRN) w parach z BTC oraz tokenem Algory (ALG) w parze z BTC i złotówkami”

– informował w minionym tygodniu BitBay.

Firma otwiera się też od niedawna na klientów instytucjonalnych, dla których przygotowała specjalną propozycję. Większości użytkowników przypadnie do gustu również nowy widget na Androida, dzięki któremu możemy obserwować ruchy kryptowalut w prosty i szybki sposób. O nowościach na giełdzie pisaliśmy szerzej we wcześniejszym artykule.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności