za

Praca – giełda Bitmarket szuka kandydata na stanowisko szefa technologicznego

2017-04-04
Biznes
European Halving Party 2024

Giełda Bitmarket.pl poszukuje kandydata na zastępcę CTO (ze ścieżką na CTO na Europę).

W związku z ciągłym rozwojem giełdy, Bitmarket zatrudni osobę o odpowiedniej wiedzy, motywacji, doświadczeniu, zdolnej do poświęcenia czasu i uwagi na konsultacje z klientami oraz partnerami biznesowymi. Wymagana umiejętność pracy w zespole, a także udział w różnych międzynarodowych zespołach roboczych altcoinów/blockchain w imieniu BitMarket.

Zakres obowiązków:

– architektura/optymalizacja, interfejsy I/O systemu oraz integracja z systemami zewnętrznymi;
– laboratorium – opracowywanie szeregu nowych funkcjonalności;
– ulepszanie/optymalizacja procedur w zakresie monitoringu/konserwacji/zabezpieczeń systemu;
– rozwój giełdy w obszarze altcoinów, tokenów, fintech opartego na blockchain;
– udział w międzynarodowych projektach

Od Kandydatów oczekujemy:

– znajomości praktycznej technologii LAMP;
– potwierdzonych umiejętności programowania PHP/JScript oraz dodatkowo w Solidity;
– rozpoznanie techniczne najważniejszych (pod względem obrotu) światowych kryptowalut;

– wyraźnej osobistej aktywności – nie musi być gospodarcza, może być prywatna jako aktywny użytkownik forów o tematyce kryptowalut, zwłaszcza w wątkach dyskusji technicznych.
– znajomości branży cyfrowaluty/blockchain i zagadnień nurtujących międzynarodowy rynek
– wyraźnej osobistej aktywności
– samodyscypliny, odpowiedzialności i umiejętności oddzielenia spraw wewnętrznych w biznesie (w tym relacji międzyludzkich w zespołach) od spraw publicznych biznesu;
– dysponowania odpowiednią ilością czasu;
– zdolności do współpracy w zespołach, potwierdzonej np. ścieżką zawodową;
– usposobienia nakierowanego na wyważone wypowiedzi oraz kompromisy;
– bardzo dobrej znajomości języka polskiego, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w obszarze technicznym związanym z kryptowalutami/blockchain;
– posiadania własnych narzędzi pracy typu laptop i smartfon oraz stały i mobilny dostęp do Internetu;
– możliwości pracy w Olsztynie lub w Warszawie, lub telepracy wraz koniecznym średnio raz w tygodniu spotkaniem z zespołem w Olsztynie lub w Warszawie;
– zaakceptowania faktu, że podpisanie na piśmie klauzuli poufności jest niezbędne do rozpoczęcia procesu wdrożenia.
– zaakceptowania rygoru pracy w branży cyfrowaluty/blockchain w różnych porach dnia i w czasie całego tygodnia, z uwzględnieniem weekendów, świąt i okresów typu wakacje, ciągły czas pracy jak to na stanowisku menedżerskim w biznesie typu 24/7 przez 365/6 dni w roku.

Oferujemy pracę (lub współpracę, z zależności od ustaleń) w pełnym zakresie etatowym, w ramach ambitnego zespołu i w innowacyjnych, ale też bardzo wymagających (pod kątem organizacyjnym, stresu) projektach. Wynagrodzenie negocjowane podczas fazy rekrutacyjnej. W przypadku oczekiwanego minimum wynagrodzenia – prosimy o wskazanie stawki w zgłoszeniu.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przysyłanie swojego zgłoszenia z odniesieniem się do w/w kwestii, najlepiej z podaniem nicków na forum bądź też innego medium, pozwalającego na identyfikację aktywności Kandydata w społeczności bitcoinowej w Polsce i za granicą. W przypadku przysłania zgłoszenia zawierającego ponadto dane osobowe – prosimy o umieszczenie odpowiedniej klauzuli o możliwości przetwarzania danych osobowych dla celów rekrutacji.

Zgłoszenia prosimy przysyłać na bitmarket@capitaldigi.com. Zapewniamy poufność dla otrzymanych danych.

Z racji tego, że chcemy wdrożyć osobę w naszym zespole do rozpoczęcia aktywności jeszcze przed wakacjami, uprzejmie prosimy o podesłanie informacji w najbliższym czasie wraz z info o potencjalnym terminie gotowości podjęcia czynności wdrożeniowych.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do składania zgłoszeń.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi